Velké fotogalerie jarních účesů: Vyberte si svůj nový účes pro nadcházející jaro a léto 2013!

Velké fotogalerie jarních účesů: Vyberte si svůj nový účes pro nadcházející jaro a léto 2013!

Každý den se koukáme do zrcadla a přemýšlíme, že by to chtělo nový účes! 

Každý den se koukáme do zrcadla a mnohdy každý den přemýšlíme nad tím, že by to chtělo nový účes! Uvažujeme, jestli sáhnout po nůžkách, po jiné barvě, nebo hledáme elixír, který nás zbaví problémů s vlasy. Navštívit kadeřníka není problém, avšak víte, co vlastně chcete? Rozhodně neriskujte nechat nový účes pouze na něm! Vy musíte vědět, jak chcete vypadat a proto před návštěvou kadeřnictví musíte mít jasno, jaký nový účes vlastně chcete. Pojďte se s námi podívat na fotogalerii 300 dámských a 100 pánských účesů pro letošní jaro 2013. Dámské účesy jsme pro Vás navíc roztřídili tak, že si můžete vybírat účesy pro krátké vlasy, pro vlasy polodlouhé nebo pro vlasy dlouhé.

Jarní účesy pro dlouhé vlasy
Máte to štěstí, že vás příroda obdařila krásnou dlouhou hřívou? Ale jenom jako dlouhovláska víte, že to není vždy výhra. Dlouhé vlasy nás léta tlačí ke stejnému účesu. Ale co když chcete vypadat jinak ? a samozřejmě ještě lépe než doposud! Nůžky a kratší sestřih nemusí být vždy jediným řešením. Pojďte teď na jaře zkusit nový účes. Účesy pro dlouhé vlasy mají variace, které jste ještě neobjevily! Dlouhé vlasy mohou mít řadu problémů ?mohou být suché nebo se naopak mastit, mít nepoddajné vlny nebo naopak být přesvědčivě rovné, i kdybyste chodila na hlavě týden s natáčkami. Nesnažte se své dlouhé vlasy předělat násilím. Lepší je podívat se na nové jarní účesy pro dlouhé vlasy a najít takový, který si bude s našimi vlasy rozumět!

Jarní účesy pro krátké vlasy
Jaro dorazí už zanedlouho a změnu bude potřebovat nejen náš šatník, ale ocení ji také vlasy. I pokud jste si přes zimu nechaly vlasy delší, nebo dokonce dlouhé, jaro a léto je příležitostí zkusit nové krátký šmrncovní střih. Pokud krátké vlasy už nosíte, můžete zkusit změnu s novou barvou nebo fazónou střihu. Podívejte se na fotogalerii s 100 top účesy pro krátké vlasy pro jarní sezónu. Fotogalerie s top 100 účesy pro krátké vlasy vám pomůže vybrat nový účes pro letošní jaro a léto 2013. Krátké vlasy mají mnoho forem, které vás dokáží radikálně změnit. Proto je dobré krátké účesy vybírat pečlivě, a to včetně barvy vlasů, tak i pečlivě promyslet střih vlasů.  

Polodlouhé vlasy mají nejvíce možností pro různé fazóny a variace střihu nebo kreativního použití barvy. A proč s nimi nezkusit na jaře opět nějaký nový účes? Účesy pro středně dlouhé vlasy umožňují vyhrát se s melíry, vlnami i efekty geometricky střižených rovných vlasů. Oblíbené je mikádo. Podívejte se na fotogalerii s 100 top účesy pro polodlouhé vlasy pro jarní sezónu. Nejlepších 100 účesů pro pro středně dlouhé vlasy vás bude zajisté inspirovat. Hledáte účes pro vlnité vlasy? Nebo účes pro rovné vlasy? Chcete mírně sestřihnout své dlouhé přerostlé kadeře. Nebojte se změny. Na polodlouhém účesu se toho dá zkazit skutečně nejméně. Takže stříhejte, barvěte a experimentujte. Účesy pro polodlouhé vlasy mají miliony variací. 

Muži sice u svého účesu vydrží rozhodně déle než ženy, přesto je občas dobré zamyslet se nad změnou. Nový účes vás může omladit, dodat vás seriózní střih, nebo z vás udělat v mžiku lva salónů. Po zimě je optimální čas zkusit něco nové. Tak můžete začít tím, že se podíváte na nové účesy pro muže a vyberete si nový sestřih pro sebe. Účesy pro muže sice mají méně řešení než ty dámské, avšak přesto! I muž si může vyhrát s barvou i když raději nenápadněji, nebo naopak do toho praštit a vsadit na extrémní extravaganci. I mužům jsou k dispozici nejen klasické účesy pro krátké vlasy, ale také pro vlasy středně dlouhé, nebo delší. 

 

Zdroj obrázků: účesové kolekce kadeřníků a firem, Ukhairdresser.co.uk

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram