Velký průvodce pánskými Leviskami – podívejte, jaké pánské džínsy se nosí!

Velký průvodce pánskými Leviskami – podívejte, jaké pánské džínsy se nosí!

I pánové si zaslouží dokonalé džíny

Nejkultovnější a nejrozšířenější džíny na světě, pětsetjedničky od Levi`s (střih ORIGINAL STRAIGHT), mají rovný střih a poklopec na knoflíky. Dokonce byly vyhlášeny za nejvíce sexy džíny. Jsou univerzální a nadčasové, a nejlépe se knim hodí bílé tričko a kožená bunda, čímž se z vás stane nový James Dean, nebo je pro elegantnější a vytříbenější vzhled zkombinujte s propínacím svetrem.

Kultovní „pětsetjedničky“ Levi`s a jaké další džínsy, kromě dnes již 501-kové klasiky si pro muže značka Levi`s na tuto sezónu připravila? Levi’s® 508™, REGULAR TAPERED, jsou džínsy se zužujícími se nohavicemi a prodlouženými zadními kapsami vypadají skvěle sohrnutými nohavicemi. Levi’s® 508™ – REGULAR TAPERED Levi’s® 510™, SKINNY, to jsou konečně pořádně úzké džíny, pokud tedy dáváte přednost excentričtějšímu či punk-rockovému stylu. 

REGULAR STRAIGHT, tyto pánské džínsy mají rovný střihu s poklopcem na zip a mírně zvýšeným pasem, můžete je nosit na mnoho způsobů. Levi’s® 505™ – REGULAR STRAIGHT I další střihy džínsů, slim fit (Levi’s® 511™), loose tapered fit (Levi’s® 562™) a bootcut fit (Levi’s® 527™), jsou k dostání v různých trendy a originálních povrchových úpravách včetně ekologické vodu šetřící Levi’s® Water<Less™. Tak si zkuste najít taky svůj střih.

 

Zdroj obrázků a videa: Levi.com, poskytla Roroko

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram