Vibrační plošina vám pomůže vytvarovat postavu

Vibrační plošina vám pomůže vytvarovat postavu

Blíží se Vánoce, spolu s nimi i období přibírání, a tak je na čase začít přemýšlet o tom, jak se udržíte v kondici. Tip se vám bude hodit i tehdy, jestli si jako novoroční předsevzetí dáte zhubnout. 

Máte ve svém okolí někoho, kdo pracuje na své postavě a hledáte pro něj vhodný dárek? Podívejte se na vibrační plošiny.

Vibrační plošiny jsou skvělým cvičebním nástrojem pro domácí použití. Pomáhají odbourávat tuky, tvarovat postavu, a také podporují relaxaci unaveného svalstva.

Kouzelné vibrace pracují za vás

Jak vyplývá z názvu, vibrační plošina využívá vibrace. Nepředstavujte si to tak, že si na ni stoupnete, ona bude vibrovat, a tím zhubnete. Takhle jednoduše ztráta tuku opravdu nefunguje. Na vibrační plošině se provádí nejrůznější cviky, ovšem ona vás u nich ještě navíc masíruje.

Vibrace mají velmi pozitivní vliv na kardiovaskulární systém, uvolňují svaly a stimulují jejich vývoj. Zpevňují břicho, hýždě, nohy, prostě a jednoduše vám pomáhají přeměnit tuk ve svaly. Mnozí lidé totiž nejsou otylí, stačilo by jim jen trochu zpevnit tělo. K tomu jsou vibrační plošiny skvělým nástrojem.

Zacvičíte si třeba u televize

Když si vibrační plošinu pořídíte domů, nebudete se moct vymlouvat na nedostatek času na cvičení. Až trochu zvládnete techniku a naučíte se nějaké cviky, zacvičíte si třeba u televize. Vibrační plošiny většinu lidí baví mnohem více než obyčejný běžecký pás nebo tolik omílaný orbitrek. Můžete na něm provádět cviky ve stoje, v sedě i v leže. K plošině jsou připevněná dvě madla, takže procvičujete i ruce. Mnohé modely disponují LCD displejem, takže vám rovnou ukážou, kolik kalorií se vám povedlo spálit. Samozřejmě si nastavujete rychlost masáže, cvičební program. Typicky k podložce dostanete dálkový ovladač.

A jakou vibrační plošinu vybrat?

Nahlédněte například do e-shopu eFitness.cz a poohlédněte se tam. Vibrační plošiny jsou záležitostí několika tisíc korun.

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram