Victoria Beckham mám ráda londýnské počasí

Victoria Beckham mám ráda londýnské počasí

"Miluji londýnské počasí, díky kterému můžu konečně obléknout svůj krásný teplý kabtát. 

Victoria Backham si překvapivě libuje v sychravém londýnském počasí, je totiž ideální pro nošení jejího milovaného stylového kabátu.
Designérka a někdejší hudební hvězda dříve bydlela se svým manželem a dětmi ve slunném Los Angeles, nyní je ale zpět ve své rodné Anglii. Zatímco většina obyvatel Velké Británie si na neustálý déšť stěžuje Victorii Beckham takové počasí naopak motivuje brzy vstávát a zvládnout spoustu práce.

"Miluji londýnské počasí, díky kterému můžu konečně obléknout svůj krásný teplý kabtát. Každý den brzy vstanu, zacvičím si a odvezu děti do školy," řekla hvězda pro graziadaily.co.ukModní hvězda nezapomíná ani na své fanoušky a dává jim tipy, jak vypadat skvěle i v nepříznivém počasí.
„V zimních měsících budete chic, pokud zvolíte vrstvení a zajímavé doplňky,“ radí. Kromě budování úspěšné kariéry v módním průmyslu zvládá Victoria Beckham také péči o rodinu. Být pracující matkou je vždy výzva, musím si vše pečlivě plánovat a striktně odděluji osobní život od pracovního, David a moje děti jsou vždy na prvním místě,“ svěřuje se.„Je potřeba se tím nestresovat, jsem šťastná, že mám práci, kterou miluji a případný stres vždy dokážu proměnit v pozitivní energii.“V současnosti připravuje Victoria novou kolekci plnou neutrálních barev, kterou bude charakterizovat jediné slovo: „luxus“.

Zdoj: celebrityfashionista.com
Autor: Dana Halušková

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram