Victoria Beckham podporuje Světový den boje proti AIDS

Victoria Beckham podporuje Světový den boje proti AIDS

Victoria Beckham se ráda zapojuje do dobročinných akcí, zejména na podporu zdraví populace. Navrhla proto několik kousků, které představují boj proti AIDS.

Organizace spojených národů UNAIDS Global jmenovala Victorii Beckham jako vyslance dobré vůle v roce 2014, a teď se společně znovu zavázaly s jejími návrhy na podporu Světového dne v boji proti onemocnění AIDS.

Bílý top Crisp vyznačuje charitativní akci červenou stuhou ve tvaru očí v ohraničeném srdci. Prodává se za 90 dolarů. Klíčenka zdobená rovněž červenou stuhou stojí 165 dolarů a oboje bude k dostání ve vlajkové prodejně Beckham Dover Street v londýnské čtvrti Mayfair i na victoriabeckham.com.

„Svět se zavázal ukončit epidemii zvanou AIDS v rámci trvale udržitelných rozvojových cílů spojených národů, a já pevně věřím, že je to reálná možnost,“  poznamenala Victoria. „Ušli jsme opravdu dlouhou cestu v boji proti AIDS. Obrovské globální úsilí tvoří osvědčené výsledky, a stále více a více lidí je nakloněno k přístupu léčby i preventivních služeb.“

Světový den boje proti AIDS je vyhlášen na 1. prosince. Veškeré výnosy z prodeje topů a klíčenek poputují ve prospěch UNAIDS organizace na pomoc postiženým touto nemocí.

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram