Victoria’s Secret v květnu otevře svůj první obchod s kompletním sortimentem v Praze

Victoria’s Secret v květnu otevře svůj první obchod s kompletním sortimentem v Praze

Dlouho očekávaná zpráva pro milovníky spodního prádla této americké značky je tady. První obchod v České republice se vším, co může Victoria’s Secret nabídnout, své brány otevře již na konci května. 

Victoria’s Secret jakožto přední specializovaný maloobchodní prodejce spodního prádla a kosmetiky se v květnu 2023 v rámci globální sítě Victoria’s Secret rozrůstá o první český obchod. Najdete ho v Praze v obchodním centru Westfield Chodov.

Victoria’s Secret je největším světovým maloobchodním prodejcem spodního prádla. Její portfolio zahrnuje široký výběr moderních a stylových kolekcí, včetně ikonických podprsenek, kalhotek, svůdného spodního prádla, pohodlného nočního prádla, sportovního oblečení a oceňovaných parfémů i produktů péče o tělo. Provozuje více než 1 350 obchodů po celém světě a zaměstnává přes 25 000 osob s výraznou převahou žen. Victoria’s Secret má celosvětově nejširší tým školených specialistů na fitting spodního prádla.

Kromě oblíbených linií spodního prádla v novém obchodě nebudou chybět ani zkrášlující produkty Victoria’s Secret Beauty i populární jemné parfémy a vůně. Vaší pozornosti by rozhodně neměl uniknout nový parfém Bare Eau de Parfum. Vůně oslavuje originalitu a sebevyjádření prostřednictvím kampaně, ve které vystupují různé typy žen, které působivě vyzdvihují svou autenticitu v běžném, každodenním životě.

Nový obchod také nabídne bezplatnou, personalizovanou službu „bra fitting”, kdy vám školení odborníci v rámci one-to-one servisu pomohou s výběrem dokonale padnoucího prádla. V nabídce značky Victoria’s Secret jsou podprsenky v široké plejádě velikostí, od 30AA až po 42 DDD. Podle vlastních preferencí si můžete vybrat i druh podložení – k dispozici jsou modely zcela bez podložení, s lehkým podložením nebo v typu push-up.

Nový obchod Victoria’s Secret najdete na konci května v obchodním centru Westfield Chodov. Ještě před otevřením butiku můžete navštívit pop-up Victoria’s Secret. Od 10. května 2023 jej naleznete v hlavní hale centra Westfield Chodov. Můžete zde prozkoumat nejoblíbenější kolekce podprsenek, využít služby odborníků na „bra fitting” nebo si vybrat svou novou oblíbenou vůni z bohaté nabídky parfémů. Poradenské služby v oblasti fittingu jsou bezplatné a lze je využít přímo na místě bez předchozí domluvy.

Misí značky Victoria’s Secret je inspirovat ženy na celém světě prostřednictvím produktů a služeb, které je provází a podporují v každodenním životě. Značka staví na dlouholetých vazbách a kontinuálně prosazuje pozitivní změny.

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram