Víme, co pro sezónu podzim/zima 2013/2014 připravily Calzedonia, Intimissimi a Tezenis!

Víme, co pro sezónu podzim/zima 2013/2014 připravily Calzedonia, Intimissimi a Tezenis!

Značky Calzedonia, Intimissimi a Tezenis jsou oblíbené 

Značky Calzedonia, Intimissimi a Tezenis jsou oblíbené pro velký výběr spodního prádla, ale také punčochového zboží. Spodní prádlo, punčochy, ponožky a leginy jsou totiž hlavním sortimentem značek. Nyní značky představily novinky, které se na pultech obchodů objeví pro sezónu podzim/zima 2013/2014. A skutečně bude z čeho vybírat.

poznámka redakce 10.5.2014 podívejte se na eshop intimissimi zde : eshop intimissimi. Nebo můžete rovnou nakupovat zde

Calzedonia vás zahřeje
Pro dobu plískanic a sněhových vloček si Calzedonia mimo jiné připravila zajímavé punčochy a leginy. Ty oživí posmutnělé období sychravého počasí, a to svými bohatými vzory a barvami. Zvolit tak můžete například punčochy s kohoutí stopou, která je momentálně trendy, dále ale také s růžemi, puntíky nebo vzory inspirovanými krajkou. U legin si tvůrci pohráli s kombinováním různých materiálů a prostřihů, nechybí ale ani vzory či flitry. Pro drsnější nátury jsou pak určené leginy s hroty na kolenou.

Intimissimi potěší každou ženu, ale i muže
Pokud bude váš partner chtít tip na vánoční dárek pro vás, určitě ho pošlete do prodejny Intimissimi. I když možná to bude dárek spíše pro něj. Značka totiž v nové kolekci nabízí celou plejádu korzetů, nočních košilek i spodního prádla. V případě, že si partner nebude jistý velikostí, kterou je u spodního prádla vždy lepší vyzkoušet, může vám vybrat krásné šaty nebo top. Intimissimi pak nezapomnělo ani právě na muže a připravilo speciální kolekci určenou přímo jim.

Tezenis vás oblékne od hlavy k patě
Tezenis na sezónu podzim/zima nastupuje s modely rozdělenými do čtyř skupin: Lingerie, Basic, Knitwear a Easywear. Zatímco Lingerie nabízí vyzývavější spodní prádlo a noční košilky, a to převážně zdobené krajkou, Basic je umírněnější, a tak vhodný spíše pro ženy, které upřednostňují jednoduchost a funkčnost prádla. Knitwear dominují nápadité svetry a Easywear je velmi rozmanitou skupinou, nabízí šaty, sukně, legíny, kalhoty a řadu dalších kousků oblečení.

 

Zdroj obrázků: Calzedonia, Intimissimi, Tezenis

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram