Vkročte do léta v nové vůni

Vkročte do léta v nové vůni

Teplé letní dny podněcují kromě změny outfitu a líčení také k obměně parfému. Přinášíme několik novinek, které jsou na léto jako stvořené.

Teploty vystoupaly na dvacítku a dost pravděpodobně se v následujících měsících udrží. Baleríny můžete vyměnit za sandálky, hutný makeup za lehký BB krém a těžký parfém za odlehčenou svěží letní vůni. Až potom budete na léto plně připravená. Ve spolupráci s profesionály z Notina přinášíme několik tipů na vůně, které budou v teplých měsících kralovat.

1. Jil Sander SUNLIGHT 

Dámská parfémová voda Sunlight podpoří osobnost každé cílevědomé a sebevědomé ženy. K názvu dokonale pasuje i flakón v luxusním zlatavém ladění. Parfémová voda Sunlight dotvoří letní atmosféru zejména díky spojení šťavnatého grepfruitu, pomerančového květu a pivoněk s bílým cedrem. Na promenádu okolo moře i do rozpálených ulic světových metropolí - Sunlight vás bude bavit kdekoli. 

2. Calvin Klein ETERNITY AIR

Až si přivoníte k novince Calvina Kleina ETERNITY AIR, bude vám připadat, jako byste vdechla čerstvý jarní vzduch. A co se hodí během teplých a často dusných letních dní víc než osvěžující mlha ze sladkého grepfruitu, hrušky, pivoněk a cedrového dřeva? Abychom nezapomněli, o svůdný podtón v parfému se postará oblíbené pižmo. 

3. Marc Jacobs DAISY TWINKLE

Zavřete oči a na okamžik si představte, jak sedíte poblíž vodní hladiny, v níž se odrážejí paprsky ostrého letního sluníčka. Novinka od Marca Jacobse TWINKLE je podobně oslnivá a jiskřivá. Toaletní voda v sobě skrývá mix z lesních plodů a lístků fialek. Jedná se o novou alternaci populární stálice Daisy, která vás ani při prvním pohledu nenechá pochybovat o svém perfektním sladění názvu, barev, ingrediencí a flakónu.

4. Armani SI PASSIONE

Ovocno-květinové složky skrývající se pod rudým flakónem značky Giorgio Armani podmaní snad každého. Jedinečné propojení hrušky, černého rybízu a hřejivé vanilky doplňuje navíc ještě růže a jasmín. Nevídaná kombinace sice nepatří mezi prvoplánově osvěžující vůně, na rozpálené letní tango na dovolené ve Španělsku byste však nemohla zvolit nic lepšího.

Veškeré voňavé novinky najdete u Notina, kde se vůbec nemusíte bát přemrštěných cen. Pravidelně totiž pořádají slevové akce a zajímavé ceny u nich najdete také na Black Friday. Potěšit se novým kvalitním značkovým parfémem s výraznou slevou snad přesvědčí ke koupi snad úplně každou z nás, nebo ne?

notino.cz

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram