Vlasové doplňky: Jak chránit vlasy před sluncem a větrem

Vlasové doplňky: Jak chránit vlasy před sluncem a větrem

Teplé počasí pomalu začíná a je nutné se na jarní a letní sezónu připravit. Ne nadarmo se říká, že vlasy jsou korunou ženské krásy. Víte, jak si správně chránit vlasy i pokožku před sluncem a větrem?

zdroj: pixabay.cz

Teplé počasí začíná a my musíme myslet na to, jak správně chránit vlasy před sluncem a větrem. V létě se mažeme krémem na opalování, ale většina z nás na péči o vlasy zapomíná. Vlasům dávají zabrat horké letní dny, chlorovaná voda, ale i silný vítr. Jaká je nejlepší ochrana? Pokud se chcete vyvarovat zničeným vlasům, je potřeba vlasy chránit před nepříznivými vlivy, jako je vedro, chlad i UV záření. Nesmíte myslet jen na vlasy, ale i na pokožku hlavy, která je velmi citlivá.

1. Stylový klobouk

Nejlepší pomocník číslo jedna je zajisté klobouk. Jedná se o nejlepší a nejjednodušší ochranu před sluncem i větrem. Navíc může být i skvělým módním doplňkem k vašemu lehkému outfitu. Chrání nejen vaše vlasy a vlasovou pokožku, ale i obličej před spálením nebo hlavu před úpalem.

zdroj: pixabay.cz

2. Kvalitní kosmetika

Vlasové kosmetiky chránící před sluncem existuje mnoho. Máte na výběr z mnoha šampónů, masek i sprejů, které slouží jako regenerace při slunění nebo chrání přímo před UV zářením. Top tipem je skvělý Sprej pro ochanu před sluncem Wella Invigo Sun UV Protection nebo celá řada od Wella Sun Protection. Vysoce ochranný sprej chrání vlasy před UV zářením a pomáhá vlasy hydratovat. Chrání barvu vlasů před vyblednutím. Ideální k použití před a po vystavení vlasů slunci.

zdroj: se svolením svetkadernictvi.cz

Kosmetické sady

Můžete také zvolit letní sadu pro sluncem namáhané vlasy Paul Mitchell Enjoy Summer + plážová taška zdarma. Sada obsahuje vyživující masku, šampon na vlasy i olej. Sada je vhodná pro všechny typy vlasů a pomáhá chránit před slunečním zářením a zabraňuje vyblednutí barvy.

zdroj: se svolením svetkadernictvi.cz

3. Vlasové oleje

Už víme, že přírodní oleje jsou úžasným produktem. Některé oleje přirozeně chrání proti slunci, jako je tomu například u kokosového nebo mandlového oleje. Nejen, že vlasy ochrání před sluncem, ale dodají vlasům i lesk a potřebnou výživu. Naším oblíbeným produktem je Saloos mandlový olej, který obsahuje přirozený ochranný faktor č. 5. Je vhodný i na vlasové zábaly a podporuje růst vlasů.


                                                                                           zdroj: se svolením notino.cz

TIP REDAKCE 

 


KOMPLETNÍ SADA GREEN TEA + HAIR BOOSTER + FLOWER MÝDLO

 

 

zdroj: se svolením Tomáš Arsov

 

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram