Vlasy jako Orlando?

Vlasy jako Orlando?

Jistě se nenajde nikdo, kdo by neměl alespoň v povědomí jméno Orlando Bloom. Jde o populárního anglického talentovaného herce, ale také o idol mnoha dívčích a ženských srdcí.

Fenomenální postavy jako je Legolas z Pána prstenů či Will Turner v Pirátech z Karibiku, právě za těmi stojí okouzlující Orlando Bloom, a nutno podotknout, že v nich skutečně zářil. O nic méně triumfální byly jeho výkony ve filmech Černý Jestřáb sestřelen, Trója či Království nebeské, a tak není divu, že je v současné době považován za jednoho z nejtalentovanějších herců a zástupy fanynek se jen prodlužují. Jakožto správná celebrita ale musí Orlando samozřejmě dbát o svůj zevnějšek, chodit stylově oblékán a obut a samozřejmě mít vždy perfektní vlasy.

Pokud jde o vlasy a účesy, Orlando se za svůj život poměrně úspěšně vyhýbal trendu zkracování, a s „ ježkem“ na hlavě ho v běžném denním životě určitě neuvidíte, naopak poctivě pečuje o své dlouhé, či chcete-li polodlouhé kadeře. Vlasy má od přírody vlnité, a nijak se to nesnaží měnit, nechává si je obvykle dorůst po uši a je to. A ani pokud jde o barvu, nesnažil se o násilné zásahy (pokud nešlo o klíčový efekt ve filmu), peroxid mu holt asi nesedí, ale to je jedině dobře, přirozená krása se cení stokrát více než ta vyumělkovaná.

Orlando navíc moc dobře ví, co mu sluší a kombinace zdánlivě ledabyle upravených vlasů a poutavě vyholené bradky je prostě k sežrání. Kromě krásných vlasů nadělila příroda Orlandovi také krásnou tvářičku, a tak se není čemu divit, že mají mnohé slečny své pokoje proměněny na „Orlandovy svatyně“ plné plakátů a obrázků.

Tenhle mladík je jednoduše „kus“, a každý film ve kterém se objeví, stojí aspoň za nakouknutí, když nic, tak se aspoň na chvíli podíváte na pěkného chlapa, no ne?

 

Zdroj fotografií: Medias.ados.fr, Orlando-bloom.com.ar, Xtraordinarypeople.com

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram