Vlny, up-do účesy a koňské chvosty ovládly letošní oscarovské účesy!

Vlny, up-do účesy a koňské chvosty ovládly letošní oscarovské účesy!

Zdaleka na Oscarech nevidíte účesy, jaké si třeba na vlasech vykouzlí nevěsty 

Up-do účesy a drdoly herecká dámská smetánka na letošních Oscarech vsadila především na up-do účesy. Je to přirozené, protože právě up-do účes se k večerní róbě hodí nejvíce. Nezakrývá zbytečně šaty, umožní vyniknout šperkům a také je viditelným odklonem od denní reality.

Jeden z nejpovedenějších účesů předvedla Rooney Mara. Černé havraní vlasy úhledně uhladila a vzadu stáhla do zajímavého podtočeného drdolu. Účes vyniká i díky krátce střižené ofině herečky, která se stáčí k čelu, je dokonale rovná, rozprostřená po celém čelu a hlavně nezvykle krátká. Sahá téměř tři centimetry nad obočí. Up-do účesy a drdoly však měly na letošních Oscarech i další podoby.

Emma Stone si drdol zapletla u krku a nepravidelně spletený připnula na temeno hlavy. Vepředu si učesala pěšinku extrémně posazenou na stranu. Octavia September se učesala podobně, ale vlasy navíc ve stylu 60. let na vrcholu hlavy pozvedla.

Bérénice Bejo nelze upřít snahu ani nepochválit výsledek! Její složitý drdol má dokonce zapletený copánek přes vrch hlavy. Drdol samotný má pak Bérénice spletený na krku. Jennifer Lopez si vypnula drdol vysoko na hlavu a její husté bohaté vlasy neměly problém vytvořit skutečně pompézní dílo.

Účesy jako koňské ohony Gwyneth Paltrow působila dokonale, šaty, nahý make-up, šperky... Vše až do chvíle, než se Gwyneth otočila a zahlédly jste její účes zezadu. Vlasy si Gwyneth jenom prostě stáhla do nízko osazeného koňského ohonu. Což by nevadilo, ale proč použila jenom to nejobyčejnější gumičku?

Nejkrásnější šaty i nejskvostnější vlnu na vlasech předvedla partnerka George Clooneyho, herečka Stacy Keibler. Účes si ponechala prostovlasý, ale aby se hodil k jejím úžasným asymetrickým zlatým šatům, stočila ho na jedné straně do velké výrazné vlny, která drží vlasy na zádech. Díky tomuto jednoduchému účesu umožnila vyniknout také nádherné velké náušnici. Vlnilo se to ale i na hlavách dalších celebrit. Své zrzavé vlasy rozvlnila do účesu Judy Greer.

Také Mila Jovovich rozvlnila svůj středně dlouhý účes. Stačil náznak velké vlny, který pomohl Natalii Portman k nejlepším vlasům, jaké jsme na ní v poslední době viděli a také k jednomu z nejlepších účesů letošních Oscarů.

A nesmíme zapomenout na Penélope Cruz, které ve stylu 30. let rozvlnila svůj účes do vintage polodlouhého účesu. A které účesy se letos nepovedly? Krásná Angelina Jolie absolvovala za poslední měsíce se svým přítelem a možná za nedlouho i manželem Brad Pittem celou sérii „procházek“ po různých červených kobercích a docela perlila. Avšak tentokrát , zrovna na Oscarech, ji pomohla jenom její přirozená krása. Co to je za hnízdo? Žádná pravidelná pěšinka, žádná forma účesu!

Rovněž účesem neperlila Viola Davis. Ale ježkem z afro vlasů toho pravda příliš nenaděláte. Přemýšlím, kdo Violu přemluvil, aby se nechala ostříhat? I když na snímku pro Los Angeles Times jí to slušelo. To ale měla ještě černé vlasy a ne zrzavo-oříškový odstín, kterým se mstí kadeřnice na všech ženách nad 50 let.

 

Zdroj obrázků: Cocoandcreme.com, Bellasugar.com, Google.com, Instyle.com, reproLos Angeles Times

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram