Vybavte své kraťasy fashion vzory – pánské krátké kalhoty letos zdobí proužky i výšivky!

Vybavte své kraťasy fashion vzory – pánské krátké kalhoty letos zdobí proužky i výšivky!

Kraťasy se v pánském šatníku nosí stále, ale vzory se stejně jako střihy během let mění

V létě i muži odhalí kolínka. Krátké kalhoty si někdo může dovolit do práce, někdo třeba jen během dovolené, ale rozhodně by mne zajímalo, jestli by se mi podařilo najít muže, v jehož šatníku kraťasy chybí. Především těm, kteří nenosí kraťasy či šortky v létě denně, často ve skříni straší léta ty stejné modely nebo model.

Ale trendy se mění a tak se pojďte podívat na ty letošní a zvážit, jestli vaše krátké kalhoty již nedosloužily a zdali si váš šatní nezaslouží módnější model. Trendy kraťasy pro muže:

Proužky jsou nesmrtelné!
Najdeme je snad vkaždé sezóně, akorát trochu obměněné, řeč je o proužcích. Jsou jedním z nejjednodušších, ale také nejefektivnějších vzorů pro krátké kalhoty vůbec. Letos je návrháři pojali horizontálně a snažili se jejich předvídatelnost narušit. Proužky na pánských krátkých kalhotách této sezóny se nejlépe kombinují s jednobarevnými triky nejčastěji „eko“ barev. Pak outfit s kraťasy působí nenuceně a ležérně.

Hra na vojáky
Tenhle typ šortek asi nebude vyhovovat všem, ale může být perfektním oživením českých ulic. Maskáčový vzor kraťasů je jedinečný, takže očekáváme, že na pár sezón ještě zůstane. Nejedná se ovšem o repliky vojenských uniforem jednotlivých států, ale o speciální vzory pod názvem „ camouflage“ nebo také „camo“. Pánské krátké kalhoty s camouflage se dobře kombinují s džínovinou nebo s obyčejnými jednobarevnými triky. Ovšem kombinace „camouflage“ kraťasů se svetrem z přírodní vlny jasně vyhrává a ohromí na plné čáře!

Květiny ale trochu jinak!
Dalším aktuálním vzorem pro pánské kraťasy jsou květiny, které již dávno nepatří výhradně ženám. Zapomeňme ale na ty klasické známé z kraťasů, které většina mužů horlivě nosí u moře. Tyhle květiny jsou obměněné a většinou drobnější. Skvělý základ dávají takto vzorované krátké kalhoty dohromady s polo tričkem, sakem a slip-on botami.

Drobné výšivky jako od babičky
Tomuto typu vzorů, které můžou znázorňovat v podstatě cokoliv, se říká „vyšívané“. Na jednobarevném podkladu kraťasů najdeme pár malých výšivek. Jsou tak skvělou možností pro ty zvás, kteří dávají přednost jednobarevným šortkám. Rafinovaně dokážou vnést do pánských šatníků vzory. A pro ty, kteří mají na krátkých kalhotách naopak vzory rádi, tak na ty pak čekají kombinace s proužkovanými nebo různě zdobenými tričky či košilemi.

Koukli jsme se, co koupíte v českých buticích Trendy na léto 2013 tedy mluví jasně, na pánské kraťasy patří vzory a barvy! A teď nás zajímá, který vzor vyhraje letos u vás? Podívejte se také na to, co si můžete vybrat v našich buticích a ještě letos přidejte do svého šatníku krátké kalhoty podle posledních módních trendů.

 

Zdroj obrázků: Fashionbeans.com, Zara.com/cz, Hm.com

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram