Vyberte si mikádo pro letošní podzim – letí rozčepýřené varianty i asymetrické střihy!

Vyberte si mikádo pro letošní podzim – letí rozčepýřené varianty i asymetrické střihy!

Mikádo, neboli po novém také bob, patří mezi nejoblíbenější účesy

Mikádo, neboli po novém také bob, patří díky své univerzálnosti a nízkým nárokům na údržbu mezi nejoblíbenější účesy. Je elegantní a odkáže z ostrých obličejových linií vykouzlit jemné a naopak z příliš dětských vykouzlit elegantně ženské. Mikádo může mít podobu krátkého i středně dlouhého účesu. Ani v sezóně pro podzim 2011 není mikádo outsiderem. Právě naopak. Pojďte se s námi podívat, jaké boby se budou nosit. Z fotogalerie si odnesete i inspiraci ke svému kadeřníkovi!

VÍCE ÚČESŮ

Bob je příliš variabilní na to, aby se dalo říct, právě tento se bude nosit a tento už ne. Každý obličej a každý typ ženy si vyžaduje tu svoji úpravu mikáda a nelze říci, že by některý v módnosti pokulhával a jiný byl naopak napřed. Základ je najít takový, který podtrhne vaši ženskost, zvolit si pro vás přijatelnou dávku nenápadnosti či extravagance a hlavně si vybrat takový, který vám umožní se s vlasy trochu pohrát. S použitím natáček jej občas divoce rozvlnit, se smývatelnou barvou občas barevně prozářit, či při střední délce třeba občas dokonce rozverně vypnout!

DALŠÍ INSPIRACE ÚČESŮ

Nejúžasnější účesy ve střihu mikáda jsou ty, které jsou bezúdržbové. Takové mikádo je téměř každé, pokud je dobře a odborně sestříhané. Mikádo ale nemusí být jenom poddajně uhlazeným účesem. Můžete jej rozcuchat, postupně sestříhat nebo něžně probarvit pramínky a účesu tak dodat dynamiku až dramatičnost. Právě podzim letošního roku bude přát různě krouceným mikádům. Kroucení a postupný sestřih jsou ideální nejen pro husté, ale i pro řídké vlasy, kterým dodá tato úprava účesu objem. Každý den ráno můžete zkusit se svým mikádem jiný kousek a každý den vyrazit do práce nebo do školy jinak krásná.

 

Zdroj obrázků: Becomegeorgeous.com

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram