Výprodeje jsou tady! Kupte si značkovou módu, plavky nebo spodní prádlo se slevou!

Letní výprodeje vrcholí v obchodním módním domě s oblečením

Výprodeje jsou tady a pro nás to znamená ušetřit, nebo si za stejné peníze dopřát více módy. V obchodním módní domě DESSUE máte nyní příležitost pořídit si vybrané starší kolekce značkového oblečení, především značkové spodní prádlo a značkové plavky s velkou slevou až 50 %.

Avšak slevy nabízí DESSUE již také na letošní sezónní letní sortiment. Pokud jste doposud váhali s nákupem značkových plavek a plážové módy Emporio Armani, která se letos navíc mimořádně povedla, teď je ta správná chvíle, nezaváhat a využít slevu 20 % na veškerou Emporio Armani swimwear&bechwear collection spring/summer 2012. Ve slevě je dámská i pánská Emporio Armani kolekce.

Více o plavkách

Slevy nabízí obchodní módní dům také na vlastní trendovou značku Dessue: na oblečení i plavky této značky. Pro ženy je v nabídce zlevněná móda až o 15 %. Pánská móda a plavky. Desue jsou se slevou až 20 %. Pokud pořád hledáte plavky, podívejte se také na výprodeje značky Freegun. Tato moderní mladistvá značka vyniká svoji pestrostí, ultramoderním designem a dobrými cenami. Ty navíc DESSUE nyní snížilo ještě o 20 % a to jak u dámské, tak u pánské kolekce. Obchodní módní dům DESSUE nabízí letní zvýhodněné ceny i na své další značkové kolekce. Dámskou kolekci se spodním prádlem Gigo koupíte se slevou 30 %, pánskou kolekci John Galliano se slevou 25 %, Roberto Cavalli se slevou 25 % nebo Calvin Klein se slevou 30 %.

 

Zdroj obrázků: DESSUE.cz

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram