Vytoužená dovolená u moře

Vytoužená dovolená u moře

Je vaše vytoužená dovolená teprve před vámi a stále dokola přemýšlíte, jakou destinaci nakonec vybrat? My vám rádi poradíme. Hitem léta je ...

Léto už je v plném proudu a s ním také přichází doba dovolených, které už má někdo za sebou, ale většina z nás je teprve na začátku samotného plánování. A s tím je také spojena otázka, kam vlastně vyrazit?

Každý si rád splní svůj sen o exotické dovolené, ale buďme realisté. Valná část tuzemských turistů smýšlí spíše ekonomicky. Proto svou oázu klidu v podobě zahraničního pobytu, nacházejí stále nejčastěji u Jaderského moře, kam vyráží po vlastní ose. Je to tak, Chorvatsko nám zkrátka učarovalo svým malebným prostředím, křišťálově čistým mořem, ale i skvělou stravou „včetně té vlastní z dovozu“. Jediným nedostatkem jsou zde oblázkové pláže, které našim ratolestem příliš zábavy neposkytují.

                                       Itálie Sardinie/Sardegna

 

                                                   Itálie Bibione

 

                                            Itálie Lago di Garda

 

Vidina krásné písčité pláže je stále větším lákadlem hlavně pro rodiny s dětmi, které pak nejčastěji vyráží do Řecka, Španělska nebo Egypta, ale hitem letošní sezóny je Itálie.

Země živých měst, alpských štítů, vinic, olivových hájů, jezer, temperamentního a přesto vlídného obyvatelstva a přeplněných i liduprázdných pláží, v sobě skutečně skýtá onu oázu klidu a kýženého odpočinku.

ZJISTIT CENU ZÁJEZDU

 

Zdroj: invia, google

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram