Vyzkoušejte raketově rychlý objem a dokonale oddělené řasy s novou řasenkou Maybelline

Vyzkoušejte raketově rychlý objem a dokonale oddělené řasy s novou řasenkou Maybelline

Maybelline New York přichází s řasenkou Volum´ Express The Rocket

Půvabný pohled chtěly ženy vlastnit odjakživa. Příkladem je mladá žena Mabel Williams, která se přes nepřízeň osudu rozhodla bojovat o svou osudovou lásku.

Aby upoutala pozornost milovaného muže, rozhodla se zvýraznit svůj pohled. Použila saze z olejové lampy. Nápad dovedl k dokonalosti její bratr a chicagský farmaceut Thomas Williams. Napadlo ho totiž vylepšit tento ztmavovač na řasy použitím vazelíny a prachu z uhlí. Zrodila se tehdy první řasenka. Dva roky později, roku 1915, založil Williams kosmetickou společnost a pojmenoval ji Maybelline. Maskary se vyvíjely. Ženy mohly své řasy prodlužovat, barvit, kroutit, nebo zvětšovat jejich objem.

Nezbytným základem půvabného pohledu se ale stala jejich dokonalá oddělenost. V minulosti byla volba zákaznic značně omezena. Na základě požadovaného konečného výsledku volily pevný kartáček, který sice dodal objem, ale zanechal hrudky a slepil řasy. Pro ženy, které chtěly mít řasy oddělené, tady byly elastické kartáčky, které řasy sice perfektně oddělily, ale nedodaly žádný objem. Maybelline nyní přichází s patentovanou exkluzivitou na trhu, a to s revoluční řasenkou Volum´ Express The Rocket, která dodává řasám osmkrát větší objem než klasická řasenka v rekordní rychlosti, aniž by zanechala nežádoucí spojení. „Miluju objemné řasy, zejména tehdy, když se chystám večer ven. Nerada ale trávím hodně času nad make-upem. Je báječné, že vám řasenka Maybelline New York Volum´ Express The Rocket dodá tolik objemu v tak rekordním čase,“ říká dánská modelka a ambasadorka značky Maybelline New York Freja Beha Erichsen.

Maybelline Volum´ Express The Rocket nabízí dva odstíny na každou příležitost Blackest Black, pro temný a dramatický pohled Brown, pro smyslný, ale jemný pohled. Řasenka s unikátním kartáčkem a složením na gelové bázi. Jedinečných výsledků dosahuje řasenka Maybelline Volum´ Express The Rocket díky kombinaci unikátního kartáčku a složení.

Kartáček je zhotoven z pevného jádra, které vyvíjí tlak na řasy arovnoměrně je obaluje řasenkou. Pomohou tomu i rovnoměrně rozmístěné a pružné štětinky, které češou řasy od kořínků až ke konečkům a zabraňují tak vzniku nežádoucích žmolků. Účinné je také složení The Rocket, které spočívá v gelovém základu. Umožňuje tak dosáhnout osmkrát většího objemu, ale také jemnosti a šetrnosti k řasám. Navíc se nanáší snadno a sraketovou rychlostí. „Volum´ Express The Rocket dodává řasám okamžitý objem. Dosahuje toho díky unikátnímu patentovanému kartáčku, prvnímu svého druhu, a složení na gelové bázi,“ vysvětluje ředitelka průzkumu ainovací Maybelline New York Debra Coleman-Nally.

 

Zdroj obrázků: L`Oréal

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram