Vyzkoušejte tříchodovou valentýnskou večeři, která rozvášní vašeho muže a vy se přitom neudřete v kuchyni!

Vyzkoušejte tříchodovou valentýnskou večeři, která rozvášní vašeho muže a vy se přitom neudřete v kuchyni!

Plánujete na den svatého Valentýna velkolepou noc? 

Plánujete na den svatého Valentýna velkolepou noc? Jestli máte scénář ve své režii a chystáte se připravit romantický večer, zpestřete ho večeří ze surovin obsahujících přírodní afrodiziaka. Zapomeňte při tom na stále omílané ústřice! Zvyšte (nejen) sexuální apetit pomocí našich tipů pěti afrodiziak, s nimiž vykouzlíte smyslnou a nezapomenutelnou večeři o několika chodech rychle a jednoduše!

Předkrm: Chřest

Vitamín E a kyselina listová zaručí aktivitu hormonů v krvi a tím pádem i uspokojení vás i vašeho partnera. Ve Francii 19. století připravovali novomanželům k předsvatební večeři hned tři chody s chřestem. 
Připravte ho jako předkrm i vy – v páře nebo uvařený ve vodě. Jen ho oloupete a můžete servírovat!

Chřest jako předkrm je jednoduchý a vynikající. Vylepšit jej můžete například pokapáním sýrovou omáčkou nebo tím, že jej zabalíte do anglické slaniny.

HLAVNÍ CHOD: Aglio olio e peperoncino

Zní to to krkolomně, ale je to jídlo, které zvládne i naprostý kuchařský začátečník. Přitom jde o lahůdku. Hlavní ingredience a zároveň afrodiziaka tohoto jednoduchého a lahodného pokrmu jsou chilli papričky a česnek. Silná a pálivá chuť obou surovin způsobuje zvýšení proudění krve. Tak proč oba druhy zeleniny nespojit a nezažít tak nejen chuťovou extázi? 

Uvařte špagety podle návodu (pozor, musí být na skus, takže tvrdší) a na olivovém oleji orestujte na plátky nakrájený česnek a chilli papričky. Zvykem Italů je podlít směs na pánvi vývarem, bude Vám však stačit i voda z uvařených těstovin, takže nevylévat! Poté už jen vše smícháte a dosolíte dle potřeby. Další chuť dodá nakrájená petrželka (není ale nutná) a nezapomeňte naservírovanou porci posypat parmezánem.

 

Spaghetti aglio olio e peperoncino kombinují hned dvě silná afrodiziaka – chilli papričky a česnek.