#WANGFEST probíhal přímo v ulicích New Yorku

#WANGFEST probíhal přímo v ulicích New Yorku

Jarní přehlídka Alexandera Wanga dostala konkrétní jméno a své místo a oproti těm, které od tohoto návrháře známe, můžeme hodnotit, že se posunul blíže k nositelné módě.

Silná výprava z řad modelek obsahovala jména jak jinak než Bellu Hadid, Candice Swanepoel, Suki Waterhouse, Grace Elizabeth, Kendall Jenner i Joan Smalls. Jakoby každý návrhář chtěl díky oblíbeným modelkám zajistit své kolekci větší pozornost a následně prodej. Otázkou zůstává, zda to nezačíná být stereotyp, který naopak přestane diváky bavit. Necháme to zatím s otazníkem a podíváme se na samotnou kolekci.

Wang po delší době předvedl nový styl modelů. Takové, které se dají opravdu i nosit nebo alespoň jejich větší část. Více energická show než bývá u Alexandra zvykem, přinesla i větší potlesk. Jeho experimenty ustoupily do pozadí a vznikla tak kolekce plná sportovně elegantních modelů. Jistě, trošku bláznivé detaily v kolekci nechybí ani tentokrát, avšak vše únosně přijatelné.

Na přehlídku modelky přivezl autobus, místo pro „módní molo“ bylo obestavěné zábranami s nasvícenými wolframovými světly. Přehlídka probíhala doslova v ulicích New Yorku na křižovatce ulic Lafayette a Center Streets, Astor Place a dále pak v Bushwicku v Brooklynu.

Kompletní kolekci najdete pod článkem.

vogue.com

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram