Westfield Chodov rozšiřuje nabídku udržitelnějších kolekcí, kterou testuje módní návrhářka Kamila Vodochodská

Westfield Chodov rozšiřuje nabídku udržitelnějších kolekcí, kterou testuje módní návrhářka Kamila Vodochodská

Kamila Vodochodská hodnotí 3 vlajkové produkty rodinných podniků, mezi které patří: dětský set Kitikate, recyklovaný župánek a šortky od Oxalis dessous a ekologické prací prostředky značky Tierra Verde ze stáčecích stanic drogerií dm. To vše spolu s novinkami sezóny pro jarní období se dozvíte v dnešním článku.

zdroj foto: se svolením značky Oxalis

K přírodě ohleduplnější alternativy módních kolekcí se stávají běžnou součástí nabídky stále většího počtu módních značek. Veřejnost s nimi dlouhodobě seznamuje Westfield Chodov ve svém online katalogu Průvodce udržitelnými nákupy. Na vybrané kousky se zaměřila odbornice na slovo vzatá – slow-fashion terapeutka Kamila Vodochodská, která se o své hodnocení podělila ve videorecenzi.

Kdo je Kamila Vodochodská?

Je slow-fashion terapeutka, koučka a návrhářka osobních kolekcí. Ve spolupráci s centrem Westfield Chodov se Kamila Vodochodská v roce 2017 podílela na soutěži mladých českých návrhářů The Way, kdy jako členka poroty a zároveň kouč vedla mladé designéry při sestavování jejich kolekcí. Byla také jedním z iniciátorů vzniku The Designer Gallery coby prostoru na prestižní nákupní adrese, který je věnován prezentaci a prodeji tvorby českých designérů a začínajících tuzemských módních značek. Od podzimu 2020 je Kamila Vodochodská ambasadorkou projektu Průvodce udržitelnými nákupy, kterým Westfield Chodov prezentuje udržitelnější kolekce svých prodejců.