Zábava, Sex a Láska od Desigual

Zábava, Sex a Láska od Desigual

Stále více vyhledávaná španělská značka Desigual, oblíbená pro intenzivní barvy, nyní přichází s novinkou. Do prodeje se tak dostává zcela nová kolekce vůní Desigual, které jsou vážně hravé.  

Španělská oděvní značka reaguje na svou konkurenci a vstupuje na trh se svými vůbec prvními vůněmi.
 
Desigual je velmi dobře známa svou kreativitou, která se odráží v její oděvní tvorbě. Ta se vyznačuje svou pestrobarevností s použitím netradičních kombinací barev. Španělský výrobce ze svého zažitého stylu neslevil ani v případě nové řady parfémů a tak vězte, že barevná hravost na vás dýchne jak z reklamní kampaně, tak i z obalů a flakonů jednotlivých vůní. Proč jednotlivých? Desigual totiž představuje rovnou tři vůně nesoucí emotivní názvy Sex, Fun a Love.
 
Desigual Sex může být charakterizován jako sladko ovocná vůně, jejíž svrchní tóny vás zasáhnou kombinací sóji, červeného rybízu a rebarbory. V srdci se následně rozhoří smyslná indická tuberóza, jasmín a grapefruit. Vše je následně harmonicky doplněno o pižmo, vanilku a vzácné dřeviny.
 
 
 
 
 
 
 
 
Desigual Fun je spíše jen ovocnou vůní doplněnou o květinové a dřevité tóny. V základu se pojí šťavnaté brusinky, nashi a bílá broskev, které následně střídá ona květinová kombinace mučenky a pivoňky. Tyto hravé tóny jsou nakonec zastoupeny santalovým a teakovým dřevem.
 
 
 
 
 
 
 
 
Desigual Love je sice též spíše ovocnou vůní, která je však z celé trojice nejsvěžejší. Svrchní tóny této láskyplné vůně jsou tvořeny brusinkami a lahodným černým rybízem. Srdcem je pak grapefruit, pomerančový květ a fascinující benzoin (balzámová pryskyřice). Základ, který přetrvává nejdéle, tvoří tóny pralinek, santalového dřeva a fazole tonka.
 
Nové trio vůní od Desigual by u nás mělo být k dostání v obchodní síti parfumerie Sephora.
 
 
 
 
Zdroj: desigual, google
Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram