ZALANDO SS24 & trendy // Oslavujte individualismus každý den

ZALANDO SS24 & trendy // Oslavujte individualismus každý den

Blíží se nová sezóna a společně s ní i nutkání shodit zimní vrstvy a osvěžit svůj šatník styly, které poodhalí naši individualitu a připraví nás na nadcházející teplejší počasí.

Nechte se vtáhnout do světa profesionálního fotbalisty Realu Madrid Eduarda Camavinga, modelky a hudebnice Gabbriette, multiinstrumentalisty a producenta CKTRL, TikTokové hvězdy a modelky Alex Consani a v neposlední řadě producenta a tvůrce háčkovaného oblečení Henriho Purnella v nejnovější kampani Zalando na sezónu jaro / léto 2024 .

Kampaň "Trend jste vy" nabízí pohled na výstřednosti a vášně těchto pěti tvůrců. Oslavuje jedinečné rysy, které každého z nich charakterizují, a ukazuje, jak naše osobní příběhy mohou utvářet nejen náš styl, ale i naši identitu. Zde jsou klíčové módní trendy a osobnosti kampaně pro SS24:

TEMNÁ ROMANCE

Gabbriette, kterou charakterizuje styl temné romance se inspiruje „goth girl“ trendem, který v posledních dvou sezónách ovládá přehlídková mola. Jedná se o drsnou estetiku s nádechem ženskosti a romantiky. Inspirujte se a vyneste look s krajkovým topem s výstřihem, latexovou minisukní v kombinaci s botami na platformě. Pokud jde o doplňky, třešničkou na dortu jsou vrstvené stříbrné prsteny a velké stříbrné kruhy.

BLOKE CORE

Eduardův styl je inspirován trendem "bloke core", který do běžného streetwear stylu vnáší sportovní prvky. V Eduardově podání lze "bloke core" docílit pomocí fotbalového dresu Nike zastrčeného do volně padnoucích džínů, doplněného párem robustních tenisek - ideální outfit na pohodové procházky. Vzhledem k tomu, že mnoho návrhářů včetně Paradise tento trend předvedlo ve svých kolekcích SS24, a k blížícímu se červnovému Euru, si tento ležérní vzhled získá oblibu u mnoha dalších fotbalových fanoušků i módních nadšenců.

MODERNÍ ROMANTIKA

Lehké materiály, jemné pastelové barvy v kontrastu se zářivými prvky spoluutváří trend zvaný moderní romantika - trend, který ve svých kolekcích SS24 představili například návrháři Aknavas či Givenchy. V Henriho podání si tento hravý styl můžeme představit třeba jako háčkovaný svetr, světle béžové džíny a tenisky s výrazným barevným detailem. Ten outfit ozvláštní a dodá mu originalitu. Díky rostoucí oblibě unisex módy jsou háčkované a průsvitné materiály v popředí pánské módy pro SS24.

NOVÝ MINIMALISMUS

Žádné vyumělkované vzory, žádné těsné střihy a maximálně dvě barvy – outfit CKTRL pro tuto kampaň je vyjádřením monochromatického stylu a trendu tichého luxusu, který ovládl přehlídková mola SS24 a návrháři včetně Ludovica de Saint Sernina jej představili ve svých kolekcích. Estetiky ležérního stylu nového minimalismu  jednoduše dosáhnete pomocí nestárnoucích kousků a svůj outfit pozvednete pomocí výraznějších detailů, které vytvoří nenápadný ale přesto sofistikovaný look.

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram