Zara party look 2023: Klasická přitažlivost i současné trendy

Zara party look 2023: Klasická přitažlivost i současné trendy

Vánoční večírky jsou doslova za rohem, a tak nesmíme opomenout klasickou inspiraci večírkovými outfity značky Zara. Připravte se na elegantní klasiku i hravou nenucenost v kombinaci s modelkou Angelinou Kendall.

Průvodce party outfity pro rok 2023 v podání oblíbené značky se točí kolem třpytivých svátečních šatů a dávají tím najevo, že právě vy jste naprosto jedinečná a zasloužíte si na vánočním večírku zazářit. Modelka Angelina Kendall v popředí kampaně uvolněně provází tím, co je letošní zimu opravdu trendy. Zara party look 2023 se vyznačuje sametovým sakem, který vyzařuje sytě modrou sofistikovaností a sebevědomou lehkostí. V kombinaci s kalhotami tento kousek odráží tradiční krejčovství s moderní strukturovanou siluetou a vytváří tak silný a nepopiratelně šik vzhled.

Flitrové šaty zachycují a odráží světlo při každém vašem pohybu a jejich oslnivý efekt ocení zejména ty, které chtějí na večírku v moři návštěvníků vyniknout. Přiléhavé úpletové šaty v ostře černé barvě nabízejí variantu decentnější, ale stejně působivou, která kombinuje pohodlí s módou.

Zara myslí i na ty, kteří hledají alternativní cestu a v kolekci pro ně připravila košile s knoflíky a korálkovou midi sukni s nečekaně bohémským šmrncem vůči svátečnímu oblečení. Je to look, který kombinuje ležérní se slavnostním, ideální pro soukromý večírek s vaší milou polovičkou nebo na opravdu stylový večer.

Rukavice a podpatky dodávají nádech vintage půvabu, který přináší závan nadčasových módních ikon minulosti a zároveň si zachovávají moderní nádech. Bavit vás bude i kombinace s koženými šortkami, které zajistí hravý outfit. Kromě jednotlivých kusů nabízí kolekce jako celek spoustu inspirace pro nadcházející vánoční akce.

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram