Zemětřesení u značky Prada. První make-up kolekce již brzy spatří světlo světa

Zemětřesení u značky Prada. První make-up kolekce již brzy spatří světlo světa

Oblíbený módní dům chystá velkou novinku a pomalu svou odnož Prada Beauty rozšiřuje z prosperující řady parfémů i na řadu make-upu. Prostřednictvím tajemných příspěvků na Instagramu v posledních dnech dává najevo, že se chystá něco velkého.

Značka Prada prošla v posledních letech kompletní vnitřní přeměnou, za což vděčí designérům Rafu Simonsovi a Miuccia Prada. Italský módní dům nyní představuje novinku z řad Prada Beauty. Generální ředitel Prada Group Andrea Guerra v rozhovoru pro magazín WWD představil další milník v souvislosti s licenční smlouvou L’Oreal. Módní a beauty značka podepsaly dlouhodobou licenční smlouvu na tvorbu, vývoj a distribuci luxusních kosmetických produktů pro značku Prada.
 
Dohoda umožňuje společnostem spojit své odborné znalosti. O rozšíření řady o make-up a péči o pleť oficiálně značka uvažovala již v roce 2000, ale později od této myšlenky upustila. Profil Prada Beauty na Instagramu představuje své nové produkty pomocí tajemných vodítek, jako například hesla Is brown the new red?
 
 
Značka tak bezpochyby naráží na barevnou paletu rtěnek, ale než vše potvrdí oficiálně, ještě své fanoušky nejspíš chvíli bude napínat prostřednictvím sociálních sítí. Nezbývá než spekulovat, zda jiný titulek What if pigments turn into pixels naznačuje tvářenku nebo oční stíny. Titulky obsahují slova, jako dimenze, vnímání, inovace, výraz a archetypy. Jednoduchá grafika textového typu nás vede k myšlence, že minimalistická atmosféra Prady bude následovat i v jejich beauty kolekci. První zmínka o Prada Beauty proběhla na Instagramu prostřednictvím příspěvku v roce 2022, který říkal „Vstupte do vesmíru #PradaBeauty“. Poté značka oznámila, že jejich novou vůni Paradoxe bude prezentovat Emma Watson, což byl velmi příjemný start do tohoto odvětví.
 
Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram