Zendaya zazářila v šatech Loewe na premiéře nového filmu Challengers

Zendaya zazářila v šatech Loewe na premiéře nového filmu Challengers

Zakázková róba v třpytivé zelené, nádherné šperky a půvabná Zendaya, tak probíhala premiéra nového snímku Challengers v Austrálii. Návrhář Jonathan Anderson měl však na starosti více než jen hereččiny šaty na premiéru, stojí totiž za celým filmem, co by kostýmní výtvarník.

Červený koberec v Sydney doslova rozzářila herečka Zendaya, která si ve filmu Rivalové od režiséra Luca Guadagnina zahrála hlavní roli Tashi Duncanové, bývalé tenisové šampionky, která se nebojí ovládat hru na kurtu i mimo něj. Manželovi radí, jak zvítězit na konci své kariéry i za předpokladu, že protivníkem je jeho nejlepší kamarád a bývalý Tashiin přítel. Jak se jejich minulost a přítomnost střetávají a napětí stoupá, Tashi se začíná sama sebe ptát, co bude takové vítězství ve skutečnosti stát.

Premiéru nového filmu Zendaya podtrhla oslnivým vzhledem, když si oblékla zakázkovou róbu značky Loewe, kterou navrhl kreativní ředitel Jonathan Anderson. Anderson je rovněž zakladatelem vlastní značky JW Anderson a také se stal kostýmním výtvarníkem celého filmu.

Šaty dlouhé až na zem, s velkým rozparkem na noze a stínem tenisové hvězdy podávající míček dokonale podtrhly krásu a eleganci mladé herečky.  Vítězka Emmy „Euphoria“ na sobě rovněž měla perfektně ladící lodičky Loewe se třpytivými detaily a celý vzhled završila minimem šperků v podobě páru třpytivých diamantových náušnic a elegantním prstenem Bulgari.

Zendaya si tenisový svět ráda užívá i se svým přítelem Tomem Hollandem. V polovině března se byli podívat na turnaj BNP Paribas Open v Indian Wells v Kalifornii, na který se herečka komplet oblékla od značky Louis Vuitton. Tradiční bílé tenisky, bílá mikina s logem a plisovaná bílá sukně podtrhly malou Vuittonku. 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram