ŽHAVÉ LETNÍ TRENDY S F&F

ŽHAVÉ LETNÍ TRENDY S F&F

Začíná čas dovolených, festivalů, večírků i nezapomenutelné romantiky... Ať už na létě milujete cokoli, kolekce britské módní značky F&F nabízí inspiraci pro každého!

Mnozí z vás již netrpělivě odpočítávají dny do začátku své letní dovolené, ti ostatní prázdninový odpočinek zcela jistě alespoň plánují. Co vše si sbalit do kufru na cesty a v čem oslnit na pláži?

Prohlédněte si ty největší hity letní kolekce F&F a možná budete mít jasno.

DENIM

Stručně a jasně řečeno – denim je „módním evergreenem“, který ani v létě nezahálí. Letošním klíčovým trendem se staly košilové šaty, jež jsou natolik variabilní, že je nesundáte celé léto. Skvěle ladí jak s balerínkami, tak se sandály a to včetně těch na platformě. Výsledný look stačí doladit pouze brýlemi a kloboukem a můžete vyrazit do města i na pláž.

  

A CO TAKHLE KRAŤÁSKY?

Že pro vás nejsou džínové mini kraťásky to pravé ořechové? Pak jsou trefou do černého bermuda šortky. Jejich délka je perfektní, zakryje, co zakryto být má, ale ani v parném létě se v nich neupečete zaživa.

  

PLAVKY V HLAVNÍ ROLI

Plavkové trendy této sezóny jsou více než rozmanité, na jedné straně dominují extravagantní potisky, sexy akcenty, originálně řešené dekolty, na straně druhé klasické střihy či jednobarevné modely zdobené zlatými detaily, které zvýrazní elegantní vzezření, a z vás se vmžiku stane bohyně každé pláže.

  

NEPODCEŇUJTE DETAILY

Bezchybný outfit je neodmyslitelně spjat se správnou volbou šik doplňků. Pro trendy letní look se inspirujte originálními slunečními brýlemi, obujte se do zářivě bílých bot anebo přidejte sandálky na platformě. A nezapomeňte, že nic neevokuje plážovou pohodu lépe, než velký letní klobouk s uvolněnými plandajícími okraji.

  

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram