Žij své sny, inspiruj se a buď dobrodruhem s novou vůní Coach Dreams

Žij své sny, inspiruj se a buď dobrodruhem s novou vůní Coach Dreams

Jsou to sny, které inspirovaly značku Coach k vytvoření nové smyslné vůně. Spolu s tím i svoboda a dobrodružství na cestách po Americe.

Představte si, že jste se oddali dobrodružství v podobě slunného výletu po americkém západě s jeho nekonečnými možnosti. Zasněte se na chvíli a vnímejte tóny čerstvého ovoce s dopadem na dlouhotrvající dřevitou stopu, která ve vás evokuje velká očekávání a vzrušující nápady. Tak přesně s touto myšlenkou vznikla nová vůně Coach Dreams.

V kampani můžete vidět dvě modelky a kamarádky Jean Campbell a Binx Walton, které si v poušti nedaleko Los Angeles vyrazily na jedinečný výlet, kde si splní své nejtajnější sny, jako “políbit kovboje”, “podívat se na dinosauří safari” či “letět vesmírem”. Musíme uznat, že tahle kampaň i celá myšlenka mají jedinečný nápad.

“Coach Dreams je hravou vůní evokující bezstarostnost, hravost a nekonečnou radost ze života. Je inspirována snílky 21. století a jejich dobrodružným duchem. Oslavuje pravá přátelství a vzrušení ze společných výletů” - Stuart Vevers, kreativní ředitel značky

Pod vůní Coach Dreams hledejte svěží, dřevitou vůní, která otevírá tóny hořkého pomeranče a šťavnaté hrušky. V srdci se odhaluje smyslná gardénie spolu s kaktusovým květem a vše je završeno výraznou stopou stromu Joshua a pižmem Ambroxan. 

Vlastně i flakonek vůně má svou myšlenku, protože připomíná láhve, které dobrodruzi nalézali na svých cestách kolem světa.

Sensualité