Zima plná barev aneb pojďme udělat svět veselejším

Zima plná barev aneb pojďme udělat svět veselejším

Většina z nás se v zimě obléká do nudných, ponurých a jednotvárných kombinací. Zima na blátě, bez nálady, sluníčka a barev. Pojďte s námi oživit váš šatník i ulice.

Sluníčko se moc neukazuje a vám padá úsměv? Co to zkusit trochu rozzářit zimními outfity? Jste konzervativní, ale občas trocha změny neuškodí? Možná se toho nebojíte a sladíte k sobě barevné modely, které v důsledku vypadají hravě a rozpustile. Je libo neonový rolák či pestrobarevnou šálu?

Originální svetry

S barevnou kombinací každý hned ožije a pokud nejste zastánci výrazných kalhot, pak svetry budou pro vás to pravé. Kupte si kvalitní pletený svetr ve vašich oblíbených barvách. V zimních měsících budete vypadat originálně.

Stylové kabáty

Troufáte se na pestrý kabát? Jaká je vaše oblíbená barva? Růžová, zelená nebo modrá? Vybírejte obezřetně, hlavně, ať jste v teple a pohodlí. Kabáty se dají kombinovat snadno s dalšími barvami, tak se nebojte ukázat svou fantazii.

Neonové kousky

Pro ty nejodvážnější jsou tu neonové kousky. Díky těmto barvám budete 100 % nepřehlédnutelná. Mohou to být pruhy na kabátku, zářivé boty nebo neonové roláky. Jako velké plus slouží tyto trendy také jako ochranný prvek. Tak co to bude?

Hravé šály

V zimě jsou neodmyslitelnou součástí šatníku každé z nás. Pokud nemáte ráda příliš barevný outfit, tak zvolte šálu. Krásně doplní váš kompletní look a ještě k tomu zahřeje. Dvě mouchy jednou ranou.

Zdroj foto: Pinterest.com, deprartures.com

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram