Zimní bunda třikrát jinak a stylově

Zimní bunda třikrát jinak a stylově

Že i péřová bunda může být stylová, tak o tom žádná. Jediná věc, která dokáže být tím nejlepším společníkem do zimních ulic. Pokud tedy ještě žádnou nemáte, nechte se inspirovat naším mini průvodcem ve třech základních délkách.

zdroj: pinterest.com

Zima klepe na dveře a nějakou dobu se rozhodně jen tak neohřejeme, takže je na čase pořídit si bundu, do které se alespoň zachumláme. My jsme pro vás našli ty, díky nimž bude přechod do chladnějšího období roku o něco příjemnější.

Péřová bunda je jedinou stylovou zbraní, která vás ochrání před zimou. Je tedy nepostradatelným kouskem ve vašem šatníku na příštích několik měsíců.

Krátké bundy

Klasikou mezi péřovými bundami rozhodně zůstává kratší model. Jedná se také o nejsportovnější verzi, která sahá přibližně po boky. Toho, že by měla být sportovní, se vůbec nelekejte. Je pravdou, že s džínami a teniskami budete mít rázem skvělý, ale přesto funkční outfit na víkendové procházky, ale pokud přece jen chcete spíše více trendy model, zvolte spíše puffer jacket.

zdroj: pinterest.com

Záda v teple

O kousek delší a širší. Přesně tak by měla vypadat péřová bunda na tuto sezónu. Pokud bude opravdu třeskutá zima, můžete si být jisti, že vám bude teplo. Pod tyto modely totiž není problém vrstvit svetry, takže pokud nějakou podobnou máte, věříme, že se na letošní zimu určitě těšíte.

zdroj: pinterest.com

Maxi délka

Modely, které tak trochu vypadají, že s sebou z domova nesete celou peřinu. Proč ne? Podobné kousky vám totiž budou dokonalým společníkem za jakéhokoli počasí. 

zdroj: pinterest.com

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram