Zimní lookbook GAP 2015 jako výborná inspirace na ležérní outfity

Zimní lookbook GAP 2015 jako výborná inspirace na ležérní outfity

Květované šaty, džínová sukně, kostky, overal, dlouhá šála a mnoho dalších naprosto typických prvků, ze kterých stylové ženy skládají ležérní outfity. GAP může v jejich tvoření inspirovat i vás. 

Zima se přiblížila na dosah ruky. Módní řetězec GAP ve svém zimním lookbooku přináší velkou inspiraci pro kombinování teplých outfitů. A tak více než nalákat vás na jejich kolekci, vás chceme potěšit stylistickými tipy, které jsme ze snímků vyčetli. GAP prezentuje všechny styly od večerní elegance, přes každodenní ležérnost až k čistě sportovnímu stylu.

Ležérní styl, který se snadno obléká každé upršené či zasněžené ráno, se vyznačuje klasickými proužkovanými a kostkovanými vzory. Ty jsou doplněné o příjemnou bavlnu, svetry a džínovinu. 

Sportovně pojaté outfity značky GAP vám dávají nové tipy na to, jak se oblékat v chladném počasí, pokud vás čeká nějaká fyzická aktivita nebo sportovní událost. Péřová vesta s kožíškem a úpletové šaty se na první pohled staví do kontrastu, na ten druhý k sobě pasují právě do dne, kdy se vydáte třeba na adventní punč pěšky. 


fashiongonerogue.com

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram