Zimního průvodce stylem v podání značky Mango si zamilujete. Zaměřuje se na styl i funkčnost

Zimního průvodce stylem v podání značky Mango si zamilujete. Zaměřuje se na styl i funkčnost

Ve světě zimní módy nastavuje značka Mango se svým oblíbeným průvodcem stylu nový rozměr pro elegantní módu a všestranné svrchní oděvy. Díky tomu si můžeme užít hned několika stylů kabátů, které na vycházející modelingové hvězdě Rolf ožívají do reálné podoby.

Španělská modelka s dobře našlápnutým životopisem v aktuální kampani značky Mango představuje klíčové kousky pro zimu 2023. Dokonale elegantní kabáty, barevné odstíny skládající komplimenty zimě, ale také pletené svetry a vysoké kozačky jsou jen hrstkou toho, co tato kolekce přináší.

Jsou to navíc vlněné kabáty s pásky, které podtrhují klasickou, ale stále moderní estetiku, nebo také péřové kabáty, které odpuzují vodu a jsou ideální pro překonání chladnějších měsíců bez obětování vlastního stylu. V neposlední řadě dodává značka zimní sezóně nádech opulence a představuje bundu z umělé kožešiny zdobenou poutavými aplikacemi a rovněž vlněný kabát na míru se siluetou přesýpacích hodin, který nabízí rafinovanost této zimy.

Barevné schéma této kolekce je pečlivě navrženo tak, aby odráželo decentní eleganci zimy. Dominují jí neutrální odstíny, jako například khaki zelená, velbloudí hnědá a béžová, které dohromady vytvářejí všestrannou a stylovou paletu. Tyto barvy umocňují nadčasovou kvalitu kabátů a umožňují bezproblémovou integraci do každého zimního šatníku.

Mango kombinuje kabáty s doplňkovými kousky, jako jsou kalhoty s rozšířenými nohavicemi, útulné pletené svetry a elegantní vysoké kozačky. Průvodce Mango’s Coat Time pro zimu 2023 je pokračováním závazku značky přinášet módní prvky do každodenního nošení. V návaznosti na úspěch kolekce Mango Living Legends a slavnostní kolekce Capsule Collection si tato nejnovější řada zachovává estetiku značky, která spojuje současné trendy s nadčasovým designem.

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram