Žít jako Serena Williams? Nyní si můžete koupit její bývalé sídlo v Los Angeles

Žít jako Serena Williams? Nyní si můžete koupit její bývalé sídlo v Los Angeles

Jistě nám dáte za pravdu, že je tu spousta kladných důvodů, proč tenisová ikona třináct let žila právě v tomto vzdušném a předimenzovaném domě. Elegantní interiér zejména zastal designér Rodrigo Vargas, který se stejně jako Serena Williams rozhodl jít dál, a tak je tento elegantní klenot na poli nemovitostí, aktuálně k prodeji.

 

Bývalé sídlo Sereny Williams, které bylo postaveno v roce 1935, se nedávno objevilo na burze Sotheby’s za 13,5 milionu dolarů a tak se s nadšením očekává, kdo další v tomto elegantně zařízeném domě bude chtít strávit svůj kousek života.

Kuchyně z bílého mramoru, pozlacené koupelnové vybavení, upravený dvorek i třpytivý bazén jsou jen špetkou toho všeho. Dům leží na adrese 1201 Stone Canyon Road ve čtvrti Bel-Air v Los Angeles a rozkládá se na více než dvou akrech, prostoru bude mít nový majitel jistě dostatek. Ke zklamání fanoušků Sereny však na pozemku nenajdete žádné tenisové kurty, pravděpodobně proto, že si tenisová legenda zaslouženě udržovala rovnováhu mezi pracovním a soukromým životem.

Při vstupu do domu vás čeká reálné setkání se středomořských luxusem v podobě lustrů, zlatých van s různými detaily, vchody ve stylu galerie, střešní okna inspirovaná Jamesem Turellem a jedinečným výběrem nábytku. Ostatně, když Serena Williams tento dům v roce 2019 prodala interiérovému designérovi Rodrigo Vargasovi, dalo se očekávat, že se do jeho úprav pustí ve velkém a osobitém stylu.

Pokud vás ani jeho uspořádání se šesti ložnicemi a šesti a půl koupelnami dostatečně nepřesvědčilo, že tento dům stojí za investici, může se nemovitost pochlubit také sálem s domácím kinem, knihovnou a druhým patrem s hlavním apartmá na chvíle klidu nebo naopak na kreativní tvorbu čehokoliv.

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram