Život na vysoké noze

Život na vysoké noze

Párty náladu přináší konec roku v podobě vánočních večírků a oslav. S novou kolekcí značky Jenny Fairy si je užijete na vysoké noze. Buďte královnou všech večírků! 

Párty nálada, kterou přináší konec roku v podobě všech těch vánočních večírků a oslav, ale také večeří s kamarádkami letos budou milovat všechny ženy. S novou kolekcí značky Jenny Fairy si totiž podobné akce užijeme jak jinak než na vysoké noze. 

zdroj: se svolením Jenny Fairy

Pozvedněte svůj styling do módních výšin, a to doslova. Vysoké platformy navazují na klíčové trendy přelomu 90. let a začátek nového tisíciletí, kdy na ulicích a přehlídkových molech předních návrhářů kralovaly ikonické masivní podrážky. Móda je v tomto ohledu dost laskavá, protože co v ní fungovalo v minulosti, bude rozhodně fungovat i dnes. Oživte tyto vzpomínky a obujte platformy do současné módní reality.

zdroj: se svolením Jenny Fairy

V kolekci se objevují modely ve třech barevných variantách: klasické černé, neutrální béžové a nejoblíbenější barvě letošní sezóny - hnědé. Vhodným doplňkem looku s botami na platformě budou kabelky ve stylu baguette. Jenny Fairy nabízí tento supermódní styl také ve třech barevných variantách s bižuterním prvkem. S takovou kombinací budete královnou všech večírků. Najděte si nejmódnější obuv a kabelky na letošní sezónu za skvělé ceny! 

zdroj: se svolením Jenny Fairy

Módní nabídka z kolekce Jenny Fairy Platforms se objevila v nejžhavější kampani letošní sezóny - Jenny Fairy Records. Latinské rytmy hitu "Caliente Caliente" od Raffaelly Carrá předznamenaly nejsilnější trendy pro podzim-zimu 2022 a roztančily světoznámé modelky Olivii Vinten, Jordan Daniels, Janet Chinyere Jumbo a Vakare Steputyte. Nechyběla mezi nimi ani Paloma Elsesser - ambasadorka bodypositivity. Modelka, která už léta boří stereotypy ve světě módy, je dobře známá z prestižních obálek Vogue nebo přehlídkových mol značek Lanvin, Fendi a Alexander McQueen. Energickou kampaň natočil Alvaro Colom, který byl dříve známý svými kampaněmi pro značky Burberry a Louis Vuitton.

Kapsulová kolekce značky Jenny Fairy Platforms je k dispozici v prodejnách CCC, v mobilní aplikaci a na ccc.eu/cz.

zdroj: se svolením Jenny Fairy

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram