Zkuste plavky Desue – našli jsme pro vás pánské plavky, které v této sezóně musíte mít!

Hledáte pánské plavky, které budou mít dokonalý střih? 

PLAVKY 2014 NOÁ KOLEKCE

Desue je mladá značka obchodního módního domu DESSUE . Je určena pro metropolitní lidi, kteří hledají pohodlí, módní trendy a nechtějí přitom za módu utrácet přemrštěné částky. Raději si za ušetřené peníze užívají život! Autentický styl Desue nemají jenom plavky. Kolekce mladé dynamické značky obsahuje také trička, župany a ručníky, které vás v létě a na pláži udělají jedinečnými.

První letní linie Desue Summer 2012 obsahuje plavky z mikrovlákna a saténového polyesteru. Důraz je kladen na kvalitu a také na módnost. I proto je letos pánská plavková kolekce vedle neutrální a oblíbené černé a bílé barvy plná pánských modelů plavek v zářivých neonových barvách: ve žluté, želené, modré a oranžové. Nepřehlédněte výhodné sety Desue Obchodní módní dům DESSUE připravil pro zákazníky také zajímavé sety pánských plavek Desue.

Čtěte více o plavkách

V nabídce jsou cenově zvýhodněné sety plavek Desue pro ty, kterým se zalíbí hned dvě barvy a neumí se rozhodnout. Set je dobrou volbou, protože jedny plavky na sezónu rozhodně nestačí, ale koupit si dvoje stejné plavky jen proto, že nám konečně sedl střih, je trochu nuda. Zvolit si ale stejný model v různých barvách je řešení. A to právě nabízí značka Desue.

Pánské plavky Desue si ale můžete pořídit také jako kombinaci dvou různých střihů plavek v různých barvách. Speciální kombinací je pak speciální set pánských opalovacích tango plavek a koupacích šortek. Tanga vám umožní se dokonale opálit a u mužů začínají být i u nás velice vyhledávanými, šortky jsou zas ideální beachwear na pláž mezi lidi, kde se přece jen v opalovačkách, tangách promenádovat nechceme. V setech najdete také módní oblečení Desue. Ideální na dovolenku jsou kombinace trička a kalhot.

NOVÁ KOLEKCE PLAVEK ZDE

 

Zdroj obrázků: DESSUE.cz

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram