Značka Desigual představila jarní kolekci 2024 ve spojení módy a umělé inteligence

Značka Desigual představila jarní kolekci 2024 ve spojení módy a umělé inteligence

I když je jaro zatím v nedohlednu, ohřát se pohledem na jarní šaty plné barev a vzorů rozhodně můžeme. A jak už má značka Desigual ve zvyku, její modely rozhodně nejsou nudné. Kolekce plná květin, barev a střihů je jedinečná ve více směrech, a to i díky závazku, který značka učinila a nadále dodržuje. 

Kolekce „On Demand“ pro jaro 2024 odráží klasickou módu s trendem umělé inteligence, která spojuje špičkovou technologii s charakteristickým stylem značky. Není to však poprvé, značka Desigual tímto stylem vytvořila již třetí řadu kolekce „On Demand“ a jestli vás zajímá, co taková umělá inteligence umí navrhnout, možná budete mile překvapeni.

Nová kolekce odhaluje řadu šatů a doplňků ideálních na jaro. Z fotek vyzařuje voňavá jarní atmosféra, kterou podtrhují různé šaty od dlouhých elegantních střihů až po okouzlující krátké nařasené střihy zdobené květinovými potisky. Desigual se zaměřil nejenom na vzhled, ale také na pocit, který ze šatů máme, a tak si můžeme být jistí, že lehkost a vzdušnost jsou naprostou jistotou.  

Kolekce na jaro 2024 znamená pro značku Desigual novou éru, která ukazuje jejich pokračující odhodlání inovovat integraci moderních technologií s jejich estetikou designu. Po úspěchu jejich podzimní kampaně 2023 s americkou herečkou a modelkou Hari Nef v hlavní roli, značka nadále posouvá hranice své kreativity. Jedinečným krokem je i to, že jednotlivé modely vznikají až po nákupu zákazníky, což ukazuje závazek Desigual k udržitelnosti. Tento přístup odráží odhodlání značky snižovat nadbytečnou produkci a dodává každé položce prvek exkluzivity.

Kolekce je dále rozšířena o různé topy a doplňky, včetně sofistikované bílé košile s dlouhým rukávem s oranžovými květinovými detaily, elegantního béžového upnutého svetru a výrazných doplňků, jako je saténová taška ve tvaru motýla a šátky. Kouzlo snímkům dodává i prezentace kolekce, která zvýrazňuje přirozené, sluncem zalité prostředí. Modelky stojící na rozlehlé louce mezi tisíci zářivých květin vytvářejí ideální kulisu pro kolekci oblečení s jarní tematikou.

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram