Značka Hugo Boss vytvořila novou kolekci ve spolupráci s basketbalovou ligou NBA

Značka Hugo Boss vytvořila novou kolekci ve spolupráci s basketbalovou ligou NBA

Značka Hugo Boss vytvořila unikátní kolekci ve formátu jaro/léto 2021 a podzim/zima 2021. Na této kolekci spolupracuje s představiteli nejvyšší basketbalové ligy NBA.

zdroj: Hugo Boss

Kolekce obsáhne všechna období celého roku. V kolekci jaro/léto najdeme převážně mikiny s dlouhým rukávem, ale také například lehký pánský roláček. Do letního šatníku můžete pak zařadit trička a šortky s originálním designem. Celá kolekce je pak inspirována nejen typickým výběrem kvalitního materiálu a originálního střihu, ale především hlavním motivem kolekce jsou samotní hráči basketbalu.

zdroj: Hugo Boss

Kolekce obsahuje designy s logem NBA nebo logy devíti týmů, které působí právě v této lize. Mezi nimi například známé týmy jako Lakers nebo Chicago Bulls. Kromě hvězdného designu celou kampaň zaštítí také jedna z legend basketbalové ligy NBA Draymond Green, který se značkou Hugo Boss dlouhodobě spolupracuje. Hugo Boss také dlouhodobě podporuje mladé sportovní talenty.

zdroj: Hugo Boss

Kampaň oficiálně odstartuje v polovině února a spolu s Draymondem Greenem se pod ní podepíše i známý rapper Aminé a jeden z nejznámějších newyorských výrobců klenotů Greg Yuna. Hvězdně nabitý program bude kromě oficiálního merche doprovázet i kampaň na sociálních sítích.

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram