Známe nejlepší kousky bot z nové kolekce Jimmy Choo – ty prostě musíte mít!

Známe nejlepší kousky bot z nové kolekce Jimmy Choo – ty prostě musíte mít!

Jimmy Choo představil novou kolekci bot sezóny jaro/léto

Květinový vánek – Jimmy Choo kouzlí s květinovými vzory Část kolekce věnoval „návrhářský mistr“ Jimmy Choo jemnému květinovému vzoru. Boty jsou na vysokém podpatku a působí exotickým dojmem. Sám návrhář je popisuje jako boty pro silné ženy, které mají zároveň podtrhovat její důvěru. Barevně jsou laděny do růžové a fialové, což jsou také barvy, které budou hitem léta! Další Jimmyho trik – kouzlení s pásky.

Další část kolekce je věnována hře s pásky. Nádherné elegantní boty na podpatku podtrhují pásky, které jsou na každém modelu řešené zcela jinak. Každý kousek je originální a přináší do kolekce nový nádech. Pásky, jež vedou až ke kotníku nohy, podtrhují ženskou krásu a její šmrnc. Zde návrhář myslel i na ženy, které upřednostňují pohodlí a podpatkům zrovna neholdují. Umíte si zavázat tkaničky? Zkuste to trochu svůdněji! Velice zajímavou částí kolekce obuvi Jimmy Choo pro jaro/léto 2013 jsou také boty s vázáním, jež končí u kotníku. Jsou to vlastně boty gladiátorského typu a jsou již tradičně elegantní a sexy. Celkový dojem bot je nápadný a proto k nim není třeba vymýšlet výstřední kombinace oblečení. Boty udělají práci za vás a výběr modelu pak už nebude těžký. Užijte si zvířecí hravost i třpytivý sen!

Jimmy Choo zahrnul do nejnovější kolekce také boty se zvířecím vzorem. Nechybí leopardí ani hadí vzor, který vypadá naprosto skvostně. Oba vzory jsou již delší dobu v kurzu a je tedy logické, že nemohly chybět ani v letošní kolekci. Také třpyt je její součástí a určitě zaujme mnoho budoucích kupujících. Boty poseté různě barevnými třpytkami jsou k dostání jak v podobě večerních modelů, tak v podobě pohodlných polobotek.

A teď ta nejlepší zpráva na konec! Jimmy Choo otevře svůj butik v Praze v Pařížské ulici! Má se tak stát už letos na jaře roku 2013 a my už se nemůžeme dočkat, až se do obchodu podíváme!

 

Zdroj obrázků: Jimmychoo.com

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram