Známé osobnosti tváří tvář vlkům. Dojemný projekt každoročně podporují známé české i slovenské osobnosti

Známé osobnosti tváří tvář vlkům. Dojemný projekt každoročně podporují známé české i slovenské osobnosti

Zastat se psů, ve kterých dřímá část vlka, se stává tradicí. Již počtvrté se několik známých osobností rozhodlo podpořit projekt, který pomáhá československým vlčákům. Dojemný projekt společně s krásným národním plemenem vás chytí za srdce.

herečka Barbora Seidlová, foto Monika Čupová / se svolením Psí šance z.s.

Projekt Jedinečný kalendář spojuje známá jména spolu se psy plemene československý vlčák. „Toto národní plemeno je nám natolik blízké, že skrze kalendář lidem připomínáme jejich přirozenou krásu, lásku a věrnost ke svému pánovi, ale také to, jak nároční dokážou být, jak důslední a trpěliví musíme být my, majitelé a že si jakéhokoliv psa pořizujeme v průměru na 15 let. Nezvládnutá výchova těchto psů (v těch lepších případech) končí v Záchranné stanici pro československé vlčáky v Adamově. A právě sem pravidelně posíláme výtěžek z kalendářů,“ říká o projektu předsedkyně spolku Psí šance z.s. Jana Klouparová.

herečka Hana Holišová, foto Monika Čupová / se svolením Psí šance z.s.

Uvnitř kalendáře letos najdete 14 českých osobností spolu se 14 československými vlčáky. Zapojili se například herečka a zpěvačka Hana Holišová, profesionální tenistka Karolína Plíšková, zpěvačka a skladatelka Olga Lounová, moderní pětibojař David Svoboda, herečka Barbora Seidlová či sportovní komentátor a moderátor Michal Hrdlička.

„K pejskům mám od mala vřelý vztah, vyrůstala jsem s kokršpanělem a zlatým retrívrem. Do budoucna bych ráda dalšího psího kamaráda, ale až po profesionální kariéře. Teď bych se mu nemohla pořádně věnovat. Ráda jsem tak alespoň touto formou podpořila tento skvělý projekt,“ prozradila k focení kalendáře tenistka Karolína Plíšková.

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram