dnes je 27.04.2017 a svátek má Jaroslav

Jak se povedla nová kolekce A/W 2017-18 Jitka Klett? Je to Poezie

Nová kolekce Jitka Klett Podzim/Zima 2017-18 si hraje s módními styly a jemnými dotyky romantiky vyzývá k dobývání.

Móda inspirovaná divokým západem a jeho folklorem se bez velkých změn v obchodech objevuje opakovaně a v dostatečné míře. Je to zkrátka nestárnoucí klasika, která přestože vychází z pánských šatníků, dokonale lichotí i dámské postavě.

Co ale teprve, když si venkovský styl vezme do parády prvotřídní návrhářka, která jej smíchá s prvky dalších módních směrů, přírodními barvami, vzory a materiály, jež v jejím provedení ženské křivky ještě více zdůrazní? To pak musí být naprostá poezie.

Spíše tedy LAPOESIA – jak československá módní návrhářka Jitka Klett nazvala svou nejaktuálnější Ready to Wear kolekci Podzim/Zima 2017-18, která svou grácií, jemným dotekem romantiky a magnetickou přitažlivostí oslavuje jedinečnou sílu ženy. LAPOESIA vyzývá k dobývání                 

         „Nevíš o mně nic, dokud Ti to nedovolím.

                           Jsem jako moje šaty. Jeden pohled Ti nebude stačit“.

 

Prvky venkova, přírodní barvy, ručně malované vzory, ležérnost a rozevlátost jsou všudypřítomné 

 

Spíše romantické chic country v podání slovenské modelky Bi Bi na fotografiích Vladimíra Lorince

 

DÁMSKÁ MÓDA MÓDNÍ NÁVRHÁŘI JITKA KLETT BARVY PODZIMU PODZIM 2017 BIBI VLADIMÍR LORINC LAPOESIA READY TO WEAR

Související články

Styly oblékání, které možná neznáte!

Módní oblečení má mnoho stylů a podob. Záleží jen na vás, jaký si osvojíte za ten svůj. Samozřejmě se nemusíte upínat pouze na jeden jediný a můžete to střídat. A to je na módě krásné. Dnes vám představíme styly, které pro vás budou možná velkým překvapením a možná se pro vás stanou velkou inspirací...

Celý článek

Móda v létě 2017 bude přát kostkám

Kostkované vzory frčí v létě 2017 na všem. Nejvíce úspěchu si zatím získaly na šatech, sukních a košilích. Ale zkusit můžete i kostkované doplňky jako sluneční brýle nebo kabelku!

Celý článek