dnes je 24.06.2017 a svátek má Jan

Kendall Jenner na květnové obálce časopisu HARPER’S BAZAAR

Kendall Jenner (21) servíruje jednu kampaň za druhou, ale to vůbec nevadí, protože každý projekt, na kterém se ambiciózní modelka podílí, přináší neskutečně krásné snímky. Tentokrát Kendall zapózovala pro slavnostní stopadesáté vydání magazínu Harper’s Bazaar.

Pro obálku časopisu Kendall pózovala ve stylu Jackie Kenneyové, která vždy nosila objemný účes, červenou rtěnku a výrazné obočí. Celý photoshoot se nesl v nádechu elegance a smyslnosti, což byl samozřejmě účel a časopis tak představil nádherné snímky, o které se postarala Camilla Akrans. Modelka na sebe oblékla přední značky jako např. Dior, Versace, Tiffany a další.

V otevřeném rozhovoru se Kendall rozpovídala o slávě rodiny (Kardashianovi), úzkostech a snaze udržet si soukromí. Mladou modelku totiž neustále pronásledují zákeřní novináři, kteří následně Kendall milostně spojují s různými mládenci. V poslední době tiskem proběhla jména, jako jsou Nick Jonas, A$AP Rocky nebo Harry Styles, ale Jenner se k tomu vyjádřila jasně: “Momentálně v mém životě není nikdo a nic vážného, kdyby bylo, proč bych to měla veřejně prezentovat?“

Tmavovlasá modelka také prozradila, že se vždy lišila od svých sester (Kim, Khloe, Kourtney Kardashianovi a Kylie Jenner). “Víte, jsem dívka a miluju dívčí věci, přesto jsem tomu nikdy nepropadla jako mé sestry, které tímto světem žijí. Myslím, že to mám díky tátovi. Vždy jsem říkala, že jsem spíše Jenner, nežli Kardashianová.“

Jak se vám Kendall na květnové obálce Harper’s Bazaar líbí? 

KENDALL JENNER HARPER’S BAZAAR CAMILLA AKRANS DIOR VERSACE TIFFANY

Související články

Jennifer Lawrence v novém videu značky Dior

Nejnovější filmový projekt značky Dior obsadil herečku Jennifer Lawrence. Jde sice o krátký film, fanoušky obou jmen však určitě zaujme.

Celý článek

Kampaň spodního prádla La Perla v kaleidoskopu

V kaleidoskopické kampani La Perla se ukázala modelka Kendall Jenner. 

Celý článek