dnes je 27.04.2017 a svátek má Jaroslav

Kolekce plavek návrhářky Lisy Marie Fernandez

Precizní práci návrhářky Lisy Marie Fernandez vyjádřila na svém těle modelka Magdalena Frackowiak Smolders.

Lisa Marie je návrhářkou, která své řemeslo promítá do svého života. Návrhy, které vytvoří, její klientky prezentují na svých cestách po celém světě. Zejména pak plavky a šaty. Většina jejich výtvorů je navíc okouzlující a odráží její globální klientelu. Zkuste na Instagramu zadat hashtag #LMFGirlsonHoliday.

Lisa Marie své návrhy tvoří tak, aby byly univerzální a abyste si je mohla vzít jak na pláž, tak do města. Její modely rády nosí například celebrity Rihanna, Selena Gomez či Oprah Winfrey. Nezřídka se také objevují na obálkách časopisů, jako jsou Vanity Fair, W Magazine či anglický Vogue.


 

Modelka Magdaleny Frackowiak je v kampani zachycená v plážovém oblečení u dřevěné budovy v pózách vyjadřujících pohodu a lenošení. Veselé odstíny růžové a žlutohnědé doslova vzývají léto a slunce. I ženy milující spíše tlumené tóny si přijdou na své, americká návrhářka nabízí několik kousků v černé a bílé. K plavkám navíc navrhla hned vícero šatů a sukní, které perfektně poslouží jako plážové oblečení.

fashiongonerogue.com

 

MÓDA DÁMSKÉ OBLEČENÍ PLAVKY PLAVKOVÁ INSPIRACE LISA MARIE FERNANDEZ

Související články

Styly oblékání, které možná neznáte!

Módní oblečení má mnoho stylů a podob. Záleží jen na vás, jaký si osvojíte za ten svůj. Samozřejmě se nemusíte upínat pouze na jeden jediný a můžete to střídat. A to je na módě krásné. Dnes vám představíme styly, které pro vás budou možná velkým překvapením a možná se pro vás stanou velkou inspirací...

Celý článek
Instagram

Víme první! Čeho bude v létě plný Instagram?

Dnes jsme se rozhodli, že vám představíme trendy, kterých bude letošní léto plný Instagram! Protože léto se pomalu ale jistě blíží... i když to venku tak nevypadá. Pojďme si ukázat ty nejzajímavější kousky, které by ve vašem šatníku rozhodně neměly chybět!

Celý článek