dnes je 18.08.2017 a svátek má Helena

Kolekce plavek návrhářky Lisy Marie Fernandez

Precizní práci návrhářky Lisy Marie Fernandez vyjádřila na svém těle modelka Magdalena Frackowiak Smolders.

Lisa Marie je návrhářkou, která své řemeslo promítá do svého života. Návrhy, které vytvoří, její klientky prezentují na svých cestách po celém světě. Zejména pak plavky a šaty. Většina jejich výtvorů je navíc okouzlující a odráží její globální klientelu. Zkuste na Instagramu zadat hashtag #LMFGirlsonHoliday.

Lisa Marie své návrhy tvoří tak, aby byly univerzální a abyste si je mohla vzít jak na pláž, tak do města. Její modely rády nosí například celebrity Rihanna, Selena Gomez či Oprah Winfrey. Nezřídka se také objevují na obálkách časopisů, jako jsou Vanity Fair, W Magazine či anglický Vogue.


 

Modelka Magdaleny Frackowiak je v kampani zachycená v plážovém oblečení u dřevěné budovy v pózách vyjadřujících pohodu a lenošení. Veselé odstíny růžové a žlutohnědé doslova vzývají léto a slunce. I ženy milující spíše tlumené tóny si přijdou na své, americká návrhářka nabízí několik kousků v černé a bílé. K plavkám navíc navrhla hned vícero šatů a sukní, které perfektně poslouží jako plážové oblečení.

fashiongonerogue.com

 

MÓDA DÁMSKÉ OBLEČENÍ PLAVKY PLAVKOVÁ INSPIRACE LISA MARIE FERNANDEZ

Související články

Saint Laurent se našel v rock and rollu

Podzimní kampaň pro rok 2017 pojala značka Saint Lauren z naprosto jiného soudku. Jednoznačně přitvrdila.

Celý článek

Andreea Diaconu, denim a mexický Vogue

Charismatická šestadvacetiletá modelka Andreea Diaconu v mexickém Vogue ukazuje, jak se nosí denim.

Celý článek