dnes je 25.06.2017 a svátek má Ivan

MUSTARD to jsou zábavné, barevné a stylové kancelářské potřeby

Stále se inspirujeme. Stále hledáme něco nového, svěžího, nápaditého a něco, co má styl. Našli jsme. Anglická značka MUSTARD toho má spoustu!

Britský výrobce s názvem Mustard se zaměřuje na kancelářské potřeby od papírových bloků na poznámky, přes gumy, tužky až po láhve na pití a potravinové boxy. Protože když se chcete vybavit vtipně do práce (nebo své dítko do školy), ať už to stojí za to. Jedna tužka a guma by byly málo, chce to plnou výbavu. Mezi bloky na psaní poznámek za nás na plné čáře vyhrává zelený psací stroj. A lepící pásky v pastelových odstínech s potiskem makronek jsou také zajímavou vychytávkou!

  
Špičatý nanuk - blok papírů 169 Kč ; Psací stroj -blok papírů 259 Kč ; Hranatý nanuk - blok papírů 169 Kč

A co také od Mustard není, že... Jsou to vlastně srandičky, které ze všeho nejvíce potěší, darujete-li je druhým. Z jejich produktů se dobře vytvářejí dárkové balíčky, zkombinujte sadu rtěnko-zvýrazňovačů s jedním nanuko-bločkem a přidejte pár gum ve tvaru kaktusů a rozhodně nemůžete zklamat žádného milovníka papírenského zboží a drobných hravých věciček. A nebo si objednejte svého favorita sami pro sebe. Protože bychom měli dělat radost i sobě... 

  
Lepící pásky jako makronky 259 Kč ; Zvýrazňovače jako rtěnky 259 Kč ; Sada gum ve tvaru kaktusů 199 Kč

Více kancelářských pomůcek, se kterými rozhodně zaujmete, koupíte na zoot.cz.

 

DESIGN ZOOT.CZ MUSTARD KANCELÁŘSKÉ POTŘEBY NÁKUPY A OBCHOD TIPY

Související články

Sandálky na léto s podpatkem i bez ze Španělska

Kvalitní a decentní sandálky z pravé kůže od španělské značky Maria Mare potěší oko elegantní ženy.

Celý článek

Kolonizujete na Mars? Tento nábytek se vám bude hodit

Zakladatel společnosti MAD Ma Yansong navrhl nábytek inspirovaný vědou, který má sloužit lidem, kteří kolonizují na Mars.

Celý článek