dnes je 18.08.2017 a svátek má Helena

MUSTARD to jsou zábavné, barevné a stylové kancelářské potřeby

Stále se inspirujeme. Stále hledáme něco nového, svěžího, nápaditého a něco, co má styl. Našli jsme. Anglická značka MUSTARD toho má spoustu!

Britský výrobce s názvem Mustard se zaměřuje na kancelářské potřeby od papírových bloků na poznámky, přes gumy, tužky až po láhve na pití a potravinové boxy. Protože když se chcete vybavit vtipně do práce (nebo své dítko do školy), ať už to stojí za to. Jedna tužka a guma by byly málo, chce to plnou výbavu. Mezi bloky na psaní poznámek za nás na plné čáře vyhrává zelený psací stroj. A lepící pásky v pastelových odstínech s potiskem makronek jsou také zajímavou vychytávkou!

  
Špičatý nanuk - blok papírů 169 Kč ; Psací stroj -blok papírů 259 Kč ; Hranatý nanuk - blok papírů 169 Kč

A co také od Mustard není, že... Jsou to vlastně srandičky, které ze všeho nejvíce potěší, darujete-li je druhým. Z jejich produktů se dobře vytvářejí dárkové balíčky, zkombinujte sadu rtěnko-zvýrazňovačů s jedním nanuko-bločkem a přidejte pár gum ve tvaru kaktusů a rozhodně nemůžete zklamat žádného milovníka papírenského zboží a drobných hravých věciček. A nebo si objednejte svého favorita sami pro sebe. Protože bychom měli dělat radost i sobě... 

  
Lepící pásky jako makronky 259 Kč ; Zvýrazňovače jako rtěnky 259 Kč ; Sada gum ve tvaru kaktusů 199 Kč

Více kancelářských pomůcek, se kterými rozhodně zaujmete, koupíte na zoot.cz.

 

DESIGN ZOOT.CZ MUSTARD KANCELÁŘSKÉ POTŘEBY NÁKUPY A OBCHOD TIPY

Související články

Nahlédněte do domu, který prodává Kendall Jenner a zjistěte proč

Spojení tmavého dřeva se světlými tóny zdí, textilií i nábytku čeká na kupce bývalého domu Kendall Jenner.

Celý článek

2018: Čas na stylový diář

Jasně, že před sebou máme ještě pár měsíců roku 2017, pokud ale toužíte po stylovém diáři na nový rok, teď přišla ta pravá chvíle.

Celý článek