dnes je 24.06.2017 a svátek má Jan

Nová jarní kolekce kabelek ELEGA by Dana M.

S nadšením přijala naše redakce magazínu moda.cz pozvání na představení již desáté kolekce kabelek značky ELEGA by Dana M. pro jaro a léto pod názvem EUPHORIA, které se konalo 24. 3. 2017 v centru Prahy v salonku hotelu President. 

Po řadě úspěšných kolekcí z minulých let jsme nepochybovali, že jubilejní jarní kolekce kabelek nadchne v komorní atmosféře hotelového salonku všechny přítomné dámy.   

Kabelky v bílé barvě s doplňky modré, koňakové, karmínové a v jemné růžové s modrými doplňky, do ruky i přes rameno, od malých psaníček po klopnové kabelky se zámečkem a luxusní dámský messenger na nošení crrossbody. Nejen takové byly kabelky s třebechovické dílny, vyjímající se originalitou, jako jedinečný solitér určený ženám, které nedělají kompromisy a milují svět dokonalých kabelek. 

 

 

V profesionálním týmu modelek se na přehlídkovém mole objevily známé tváře jako Česká Miss Gabriela Kratochvílová, II. vicemiss České Miss  Monika Leová, Veronika Chmelířová - II. vicemiss ČR a Carmen Justová - II. Česká vicemiss.

Akci v hotelu President v centru Prahy si nenechaly také ujít známé osobnosti, zpěvačka Petra Černocká a herečka a uznávaná malířka Iva Hüttnerová. Celým večerem nás provázela stále usměvavá Dana Morávková se svým hereckým kolegou a matadorem přehlídkový mol Janem Čenským. 

S kabelkami letošní jarní kolekce Dany Morávkové dokonale doladíte jakýkoliv jarní outfit pro jejich jednoduchou eleganci a neotřelý design, který odráží aktuální módní trendy.

Kabelky nás doprovází každý den, tak proč nemít tu nadčasovou.

ELEGA BY DANA M. DANA MORÁVKOVÁ ELEGA KABELKY ROMANA PAVELKOVÁ VERONIKA CHMELÍŘOVÁ MONIKA LEOVÁ JAN ČENSKÝ

Související články

Je Marek Ztracený narcis?

Náhody k sobě někdy zavedou dva naprosté protipóly. Nedávno se tak stalo při focení promo fotek pro přírodní vlasovou kosmetiku InSight, tvářemi značky se totiž stala modelka Romana Pavelková (33) a zpěvák Marek Ztracený (32).

Celý článek

Jakub Voráček pozval členy eReS týmu k vodě

Na grilování špekáčků pozval hokejista Jakub Voráček společně se svojí sestrou Petrou Klausovou členy eReSČR týmu. Všichni si také mohli vychutnat akustické vystoupení zpěvačky Elis a písničkářky Mirky Miškechové.

Celý článek