dnes je 27.04.2017 a svátek má Jaroslav

Nová jarní kolekce kabelek ELEGA by Dana M.

S nadšením přijala naše redakce magazínu moda.cz pozvání na představení již desáté kolekce kabelek značky ELEGA by Dana M. pro jaro a léto pod názvem EUPHORIA, které se konalo 24. 3. 2017 v centru Prahy v salonku hotelu President. 

Po řadě úspěšných kolekcí z minulých let jsme nepochybovali, že jubilejní jarní kolekce kabelek nadchne v komorní atmosféře hotelového salonku všechny přítomné dámy.   

Kabelky v bílé barvě s doplňky modré, koňakové, karmínové a v jemné růžové s modrými doplňky, do ruky i přes rameno, od malých psaníček po klopnové kabelky se zámečkem a luxusní dámský messenger na nošení crrossbody. Nejen takové byly kabelky s třebechovické dílny, vyjímající se originalitou, jako jedinečný solitér určený ženám, které nedělají kompromisy a milují svět dokonalých kabelek. 

 

 

V profesionálním týmu modelek se na přehlídkovém mole objevily známé tváře jako Česká Miss Gabriela Kratochvílová, II. vicemiss České Miss  Monika Leová, Veronika Chmelířová - II. vicemiss ČR a Carmen Justová - II. Česká vicemiss.

Akci v hotelu President v centru Prahy si nenechaly také ujít známé osobnosti, zpěvačka Petra Černocká a herečka a uznávaná malířka Iva Hüttnerová. Celým večerem nás provázela stále usměvavá Dana Morávková se svým hereckým kolegou a matadorem přehlídkový mol Janem Čenským. 

S kabelkami letošní jarní kolekce Dany Morávkové dokonale doladíte jakýkoliv jarní outfit pro jejich jednoduchou eleganci a neotřelý design, který odráží aktuální módní trendy.

Kabelky nás doprovází každý den, tak proč nemít tu nadčasovou.

ELEGA BY DANA M. DANA MORÁVKOVÁ ELEGA KABELKY ROMANA PAVELKOVÁ VERONIKA CHMELÍŘOVÁ MONIKA LEOVÁ JAN ČENSKÝ

Související články

Romana Pavelková - je závislá na estetických procedurách?

Nikomu z okolí zrzavé modelky Romany Pavelkové (33) neuniklo, že pravidelně navštěvuje Kliniku krásy Anděl. 

Celý článek

Inspirace ze světa nejslavnější kabelky – Birkinky

Kdo by ji nemiloval? Kdo by o ní alespoň jednou v životě neslyšel? A i když jí většina z nás nikdy nebude vlastnit, můžeme se alespoň inspirovat tím, co pro nás značka Hermès připravila pro letošní rok.

Celý článek