dnes je 16.10.2018 a svátek má Havel

Paris Jackson na své první titulce časopisu Vogue

Australské vydání časopisu Vogue pro červenec skýtá titulku s čím dál více oblíbenou Paris Jackson. Uvnitř nechybí rozhovor a pár fotografií.

Je to sotva měsíc, kdy se objevila na obálce časopisu Teen Vogue, nyní však povýšila do velké ligy, když si mezi své úspěchy může zapsat první oficiální obálku Vogue. Modelka, herečka a dcera Michaela Jacksona byla fotografována Patrickem Demarchelierem pod taktovkou módní režisérky časopisu Christine Centenery. Rozhovor pak sepsala kreativní ředitelka Alison Veness. Ten probíhal pomocí textových zpráv, jak to má Paris ve zvyku.

V rozhovoru si můžou čtenáři přečíst například důvody, proč začala s modelingem, stejně jako její touhy využít svého příjmení a vlivu, aby pomohla rozbít tradiční standardy krásy. „Mám tolik důvodů, které jsou pro mé srdce důležité a cítím povinnost bojovat za lidi,“ řekla časopisu Paris. „Opravdu chci opustit pozitivní otisk v módním světě, hlavně pokud se jedná o média a stereotypní standard krásy, který je vidět v každém časopise, v každém článku, který se objeví na obrazovce vašeho telefonu, na každém billboardu. Je mnoho mladých dívek, které se na mě dívají, a já pro ně chci být někým, o kom si jejich rodiče řeknou, že je v pořádku, když se na něj podívají.“ Ušlechtilý cíl Paris Jackson je zatím v zárodku, nechejme se překvapit, kam až to dcera slavného zpěváka dotáhne…

fashionista.com

 

ZE SPOLEČNOSTI PARIS JACKSON VOGUE AUSTRALIA VOGUE

Související články

V Cruise kampani Louis Vuitton z Korsiky zářila Alicia Vikander

Drobná Alicia Vikander nás naláká na prosluněné pobřeží Korsiky a také Cruise kolekci Louis Vuitton. 

Celý článek

Nová módní adresa v Praze

V Týnské uličce v centru Prahy nově otevřel obchod a ateliér F.designers: Store & Atelier, který nabídne oblečení od českých a slovenských návrhářů. 

Celý článek

Pohádková romantika princezny Eugenie

Princezna Eugenie se v pátek 12. října 2018 vdala v šatech od anglického návrháře Petera Pilotto. 

Celý článek

Topmodelka Doutzen Kroes v módním editoriálu pro TELVA magazín

Půvab Holanďanky Doutzen Kroes využil magazín TELLVA pro módní editoriál do říjnového vydání. Topmodelka obsadila také titulní stranu.  

Celý článek

Křehká kolekce Nadotek pomáhá lidem s nemocí motýlích křídel

Oděvní designérka Liběna Rochová a výtvarník Musa společně vytvořili kolekci, aby pomohli lidem trpícím nemocí motýlích křídel. 

Celý článek

5 prvků, které se objevují u všech eco-friendly značek

Módní značky se snaží držet krok s dobou a když zákazník slyší na slovo sustainable, eco, natural či ethical, je jen otázkou času, kdy se naučí trendy aplikovat jako svůj hlavní marketingový tah.

Celý článek

Penélope Cruz se dočkala - stala se novou tváří kampaně Chanel

Módní velikán Chanel uvedl svou Resort kampaň 2019, do které si namísto modelky vybral úspěšnou herečku Penélope Cruz. 

Celý článek

Britská královna vs. deštivé počasí

Už jste si toho všimli také? Pojďte se s námi podívat na úžasný cit anglické královny pro barevné kombinace jejích outfitů.

Celý článek