dnes je 16.01.2019 a svátek má Ctirad

Paris Jackson na své první titulce časopisu Vogue

Australské vydání časopisu Vogue pro červenec skýtá titulku s čím dál více oblíbenou Paris Jackson. Uvnitř nechybí rozhovor a pár fotografií.

Je to sotva měsíc, kdy se objevila na obálce časopisu Teen Vogue, nyní však povýšila do velké ligy, když si mezi své úspěchy může zapsat první oficiální obálku Vogue. Modelka, herečka a dcera Michaela Jacksona byla fotografována Patrickem Demarchelierem pod taktovkou módní režisérky časopisu Christine Centenery. Rozhovor pak sepsala kreativní ředitelka Alison Veness. Ten probíhal pomocí textových zpráv, jak to má Paris ve zvyku.

V rozhovoru si můžou čtenáři přečíst například důvody, proč začala s modelingem, stejně jako její touhy využít svého příjmení a vlivu, aby pomohla rozbít tradiční standardy krásy. „Mám tolik důvodů, které jsou pro mé srdce důležité a cítím povinnost bojovat za lidi,“ řekla časopisu Paris. „Opravdu chci opustit pozitivní otisk v módním světě, hlavně pokud se jedná o média a stereotypní standard krásy, který je vidět v každém časopise, v každém článku, který se objeví na obrazovce vašeho telefonu, na každém billboardu. Je mnoho mladých dívek, které se na mě dívají, a já pro ně chci být někým, o kom si jejich rodiče řeknou, že je v pořádku, když se na něj podívají.“ Ušlechtilý cíl Paris Jackson je zatím v zárodku, nechejme se překvapit, kam až to dcera slavného zpěváka dotáhne…

fashionista.com

 

ZE SPOLEČNOSTI PARIS JACKSON VOGUE AUSTRALIA VOGUE

Související články

Šik Angelina Jolie miluje neutrální barvy

Známá herečka je obrázkem nenásilné elegance. Paleta jejího stylu se skládá hlavně z béžové, krémové a tělové barvy.

Celý článek

Žalob na módního fotografa Bruce Webera za sexuální obtěžování přibývá

Bruce Weber, který je známý především díky kampaním pro značky Calvin Klein, Ralph Lauren nebo Versace, čelí dalším žalobám ze sexuálního obtěžování. Shrnuli jsme pro vás nejdůležitější informace.

Celý článek

Oblíbené šperky Meghan Markle jsou z Austrálie

Vévodkyně ze Sussexu si zamilovala unikátní zlaté šperky s perlami, které patří mezi nejvzácnější na světě. Podívejte se na nádherné náušnice a náhrdelník.

Celý článek

Zprávy z módy: Značka Valentino jmenovala nového generální ředitele pro Severní Ameriku

Již příští měsíc se k italské značce připojí Gianfranco Ditadi, který má momentálně na starosti značku Tod´s v Číně.

Celý článek

Zprávy z módy: Zlaté glóby 2019. Nejlépe a nejhůře oblečené hvězdy

Sezóna červeného koberce byla oficiálně započata předáváním Zlatých glóbů. Celebrity se na to významně oblékly. Některé hvězdy ale šláply dost vedle!

Celý článek

Fotograf Petr Lusk: Rallye Dakar je extrém, který se každým rokem stává výzvou ho pokořit

Petr Lusk, úspěšný podnikatel, otec dvou krásných dcer, cestovatel, vášnivý motorkář, špička mezi fotografy motoristického sportu a především nezbytný český fotograf na legendárním maratonu Rallye Dakar.

Celý článek

Slavné svatby roku 2018

Slavné osobnosti ze světa celebrit si v minulém roce řekli své ano. Kdo to byl a jaké měly nevěsty šaty? Výběr z těch nejslavnějších svateb zde…

Celý článek

Obrazem: Jak oslavily konec roku známé osobnosti?

Bujaré, akční, pohodové i veselé oslavy přelomu roku 2018 / 2019 proběhly snad po celém Světě. Jak oslavily poslední den v roce zahraniční celebrity?

Celý článek