dnes je 21.08.2018 a svátek má Johana

Paris Jackson na své první titulce časopisu Vogue

Australské vydání časopisu Vogue pro červenec skýtá titulku s čím dál více oblíbenou Paris Jackson. Uvnitř nechybí rozhovor a pár fotografií.

Je to sotva měsíc, kdy se objevila na obálce časopisu Teen Vogue, nyní však povýšila do velké ligy, když si mezi své úspěchy může zapsat první oficiální obálku Vogue. Modelka, herečka a dcera Michaela Jacksona byla fotografována Patrickem Demarchelierem pod taktovkou módní režisérky časopisu Christine Centenery. Rozhovor pak sepsala kreativní ředitelka Alison Veness. Ten probíhal pomocí textových zpráv, jak to má Paris ve zvyku.

V rozhovoru si můžou čtenáři přečíst například důvody, proč začala s modelingem, stejně jako její touhy využít svého příjmení a vlivu, aby pomohla rozbít tradiční standardy krásy. „Mám tolik důvodů, které jsou pro mé srdce důležité a cítím povinnost bojovat za lidi,“ řekla časopisu Paris. „Opravdu chci opustit pozitivní otisk v módním světě, hlavně pokud se jedná o média a stereotypní standard krásy, který je vidět v každém časopise, v každém článku, který se objeví na obrazovce vašeho telefonu, na každém billboardu. Je mnoho mladých dívek, které se na mě dívají, a já pro ně chci být někým, o kom si jejich rodiče řeknou, že je v pořádku, když se na něj podívají.“ Ušlechtilý cíl Paris Jackson je zatím v zárodku, nechejme se překvapit, kam až to dcera slavného zpěváka dotáhne…

fashionista.com

 

ZE SPOLEČNOSTI PARIS JACKSON VOGUE AUSTRALIA VOGUE

Související články

Značka Balenciaga čelí obvinění z porušení autorských práv

Není to poprvé, kdy někdo podezřívá tuto značku z nekalé inspirace. Tentokrát to však může skončit vážným poškozením jména značky a vysokou penalizací.

Celý článek

Virgil Abloh spolupracuje na kolekci pro Serenu Williams

Slavná tenistka Serena Williams se na US Open vrací v nové kolekci, která vznikla ve spolupráci s Nike a Virgilem Ablohem. 

Celý článek

Katy Perry jako žena mnoha tváří pro australský Vogue

Byť jsme na časté změny vizáže u zpěvačky Katy Perry zvyklí, v australském Vogue ji transformovali hned několikrát a často k nepoznání.

Celý článek

Bývalý dům Tommyho Hilfigera k prodeji za $6,75 milionů

Bývalý dům módního návrháře Tomyho Hilfigera je momentálně k prodeji za $6,75 milionu. Podívejte se, jak si bydlela jedna z nejslavnějších osobností světa módy. 

Celý článek

Přirozeně krásná Beyoncé na obálce americké Vogue

Historicky významné vydání časopisu s přirozeně nalíčenou Beyonce poukazuje na krásu žen tmavé pleti.

 

Celý článek

Instagramová hvězda Hodan Yousuf podrobila módní průmysl kritice kvůli hidjabu

Některé země jej omezily, některé zakázaly jeho nošení ve veřejných prostorech. Řeč je o hijabu, který je součástí oděvu ženy dle islámu.

Celý článek

Transgender modeling mění svět módy

Transgender modeling je možná první vlnou nové podoby módního průmyslu. Úspěchy těchto modelek obsahují jména největších světových značek.

Celý článek

Kolik stojí šaty pro moderátorku finále soutěže Muž roku 2018?

Celostátní finále soutěže mužské krásy Muž roku 2018 je už doslova za rohem a nervozita stoupá nejen mezi dvanáctkou finalistů.
 

Celý článek