dnes je 24.07.2019 a svátek má Kristýna

Spalující plamenný žár v podání Blanky Matragi

Přidat na Seznam.cz
To je ovšem jen jeden ze čtyř přírodních živlů, které zcela pohltí kompletní, právě vznikající kolekci světoznámé návrhářky.

Oheň, voda, vzduch a země. Čtveřice základních přírodních živlů, jejichž neovladatelnou a často ničivou sílu se rozhodla zkrotit světoznámá návrhářka s českými kořeny Blanka Matragi, zcela pohltí autorčinu nejnovější kolekci, která za necelý půlrok spatří světlo světa.

Tento okamžik tak logicky zaujímá čestné místo v našem kalendáři plném toho nejzajímavějšího, co svět módy v letošním roce přinese. Už teď se ale další velkolepé Fashion Show Blanky Matragi, která se uskuteční 11. 11. 2016 v Obecním domě, nemůžeme dočkat. Proto jsme se rozhodli do právě vznikající kolekce ELEMENTS zčásti nahlédnout alespoň prostřednictvím fotografií, zachycujících designérku se svým týmem v plném pracovním nasazení, které v posledních měsících panuje v jejím bejrútském studiu.

 

Na skok v Praze

Přestože má Blanka Matragi plné ruce práce, aby dodržela termín oficiálního představení celé kolekce, objevila se na pár dní v Praze, v jejímž samotném centru si udělala čas i na své fanoušky a obdivovatele, které opět provedla svou neuvěřitelnou tvorbou, nad kterou se snad každému doslova tají dech.

 

Chápejte, že u této příležitosti nemohla chybět ani naše redakce, jíž v prostorách Obecního domu velmi obratně zastoupila naše milá kolegyně Dominika Býmová, která neváhala vzít do ruky mikrofon a po boku módní ikony vystoupit před kamerou. Co dalšího nám paní Blanka o kolekci ELEMENTS samotné a zvláště pak o jednom z přírodních živlů, na kterém právě v těchto dnech usilovně pracuje, prozradila, se dozvíte v následujícím videu.


 

Přidat na Seznam.cz
BLANKA MATRAGI ELEMENTS MÓDNÍ NÁVRHÁŘKA FASHION DAYS BY DOMINIKA NOVÁ KOLEKCE

Související články

Jakub Voráček tváří nové kolekce Nike Prague X Rehab: „RESIST CONFORMITY“

Značka Project Rehab založená Kateřinou Maršounovou si letos užívá další speciální spojení se sportovní značkou Nike Prague. Nová kolekce Resist Conformity reprezentovaná jednou z největších hvězd ledního hokeje vyzývá k osobnímu postoji každého z nás.

Celý článek

Herečka Dominika Býmová o své kolekci White Sage

Dominika Býmová přichází se svou vlastní kolekcí ekologicky co nejméně závadného oblečení, šitou z kvalitních přírodních materiálů. Svou práci představí na pop-up Life is Fashion, který již třetím rokem představuje nové a nadějné české návrháře.

Celý článek

Nová kolekce Burberry ve spolupráci s Vivienne Westwood právě dorazila

Luxusní kolekce s punkovým nádechem je unisex. Na kampani se podílela i legendární Kate Moss!

Celý článek

Nová kolekce Answear oslavuje dědictví

Nejen módní dědictví oslavuje nejnovější kolekce internetového obchodu Answear. Díky historickému prostředí si můžeme užít i pohled na skvostný palácový interiér. 

Celý článek

Podzimní lookbook Lindex - zamilujte se do tlumených tónů

Pokochejte se novou podzimní kolekcí oblíbeného módního řetězce Lindex. 

Celý článek

Reserved představuje svou podzimní kolekci "I can Boogie"

Nová kolekce podzim/zima 2018  “I can boogie” od Reserved vás dozajista roztančí. Can you boogie?

Celý článek

Místo okázalých šatů s vlečkou bílá svatební košile

Netradiční oblečení zvolila francouzská návrhářka Lolita Jacobs pro svůj jedinečný den.

Celý článek

Limitovaná kolekce Dior připomíná symboliku lásky

Červená je barva vášně a života, to bylo vždy heslem Christiana Diora. A právě toto heslo provází jeho novou kolekcí, ve které se objevují speciální plesová psaníčka, jako limitovaná edice Dior Amour.

Celý článek