dnes je 27.04.2017 a svátek má Jaroslav

Victoria Beckham obdržela Řád britského impéria za přínos módě

Z kroku který učinil Princ William, když předal Victorii Beckham cenu za její přínos módě, je vidět, jak si Britové váží svých návrhářů. A jak berou módu vážně.

Během tradiční ceremonie v Buckinghamském paláci se návrhářka a manželka slvaného fotbalisty Victoria Beckham dočkala vyznamení od samotného prince Williama. Ten jí za její sedmnáctiletou kariéru v módním průmyslu udělil Řád britského impéria. "Je mi velkou ctí, že mohu být Britkou a že jsem mohla dnes převzít tento řád. Jsem ráda, že tuto událost mohu sdílet se svými rodiči a manželem, protože bez nich by nic z toho nebylo skutečností," vyjádřila se Victoria Beckham. Vyznamenání získala za svou službu britské módě a charitativní činnost. 

bbc.co.uk

ZE SPOLEČNOSTI VICTORIA BECKHAM PRINC WILLIAM OBE ŘÁD BRITSKÉHO IMPÉRIA

Anketa

Související články

Aktuálně ze světa módy: J.Crew snižuje počet zaměstnanců, LVMH koupil Couture Dior

Někdy píšeme o módních kampaních a změnách návrhářů, aktuálně přinášíme témata z té části módního průmyslu, které na první ani druhý pohled nevidíte.

Celý článek

Módní kampaň Fashion Revolution vám prozradí #whomademyclothes

Jsou to čtyři roky, kdy se v Bangladéši zřítila oděvní továrna Rhana Plaza. Tehdy v ní zahynulo 1130 lidí a dalších 2500 bylo zraněno. Lidí, kteří šili oblečení pro známé oděvní značky. Od té doby vzniklo globální hnutí Fashion Revolution.

Celý článek