dnes je 25.05.2017 a svátek má Viola

Zpěvák ZAYN promluvil o své nové kolekci s Giuseppe Zanotti

Vliv Zayna Malika do módy vstoupá. Spolupráce s Versus Versace bude uvedena v únoru a aktuálně představil svou kolekci obuvi v kolaboraci s Giuseppe Zanotti. 

"Rád pracuji s muzikanty, protože spolu většinou sdílíme podobnou vizi. Se Zaynem jsme si na fashion weeku v Paříži uvědomili, že jsme podobní - oba ikoničtí a výrazní," vyjádřil se ke společné práci návrhář. Na následujících řádcích přineseme rozhovor přímo se Zaynem, který poskytl pro časopis Vogue.

Odkud se vzal nápad na společnou spolupráci s Giuseppe? 

Poprvé, když jsme se s panem Zanotti potkali na pařížském fashion weeku, uvědomili jsme si, že i přesto, že já dělám muziku a on obuvní design, máme mnoho společného ve stylu. Já mám rád tmavé a trochu divné kousky a Zanotti se nebojí si s nimi pohrát. Ve výsledku navrhování mé kolekce byla velká zábava. 

Většina z modelů, které jste navrhl, směřuje spíše do stylu kotníkových bot a je v neutrální barevné paletě. Proč?

Chtěl jsem promísit ikonický rockandrolový model, kterým jsou právě kotníkové boty, s přírodními barvami. Přijde mi, že tak vznikly více klasické modely.   

Kde jste vzal inspiraci?

Stále si kreslím své nápady a návrhy do bloku. Takže když přišla na řadu obuv, myslím, že představa, jak by měla vypadat, už byla někde v mé mysli. Stačilo ji jen vytáhnout na povrch a převézt do skutečnosti. Inspiruji se vším, co vidím kolem sebe a myslím, že to je dost dobře patrné v mé hudbě i kolekci pro fanoušky. 

Vaše umění v módě roste spolu se spoluprácemi, které máte. Teď s Giuseppe Zanotti, později s Versus Versace. Proč se o módu tolik zajímáte?

Protože móda se stejně jako hudba dotýká každého. A také proto, že miluju navrhování a nechci s tím přestávat. 

Jak byste definoval svůj osobní styl?

Pro mě je móda i můj styl velmi osobní záležitostí. Raději než bych se podřídil trendům, nakombinuji pár nadčasových kousků s čímkoli, v čem se cítím dobře. To je můj styl. 

vogue.co.uk

MÓDA PÁNSKÁ MÓDA ZAYN MALIK GIUSEPPE ZANOTTI KOLEKCE OBUVI MÓDNÍ NOVINKY

Související články

Všude samé kostičky aneb pánské trendy pro rok 2017

Je to tak přátelé, pokud jste si mysleli, že tento ikonický vzor je pasé, mýlili jste se. Černobílá šachovnice se totiž posunula do všech zákoutí pánského šatníku a já vám nyní ukážu pár skvělých tipů. Pojďte je se mnou omrknout. 

Celý článek

Seznamte se s Draper James – módní značkou herečky Reese Witherspoon

Vlastně jsme na ni narazili náhodou a ve skutečnosti nás zaujala natolik, že jsme se s vámi rozhodli o tuhle módní krásu podělit.

Celý článek