5 pánských trendů pro rok 2018

5 pánských trendů pro rok 2018

Většina mužů se sice o pánské módní trendy zase tolik nezajímá, ale možná zjistíte, že letošní trendy už máte v šatníku! Jakto? Jsou poměrně nadčasové!

Džínovina

Džínovina nikdy neztratila v módě své místo.Volné džínové kalhoty nebo džínová bunda má ve skříni každý a nyní je čas je vytáhnout! K džínovým kalhotám volte moderní trička a košile, bombery nebo Chelsea boty. U volných a rovných džínových kalhot zahrňte nohavice, bude to působit víc trendy.

Mikiny

Trendem roku 2018 jsou mikiny. Nejvíce se nosí ty opraného vzhledu a v základních barvách, jako je černá nebo šedá ale také hořčicová, khaki nebo námořnická modrá. Je jedno jaký tip mikiny zvolíte, protože se nosí jak s kapucí,tak bez ní, mikiny s kulatým výstřihem i límcem. 

Barvy

Rok 2018 patří barvám. Vyzkoušejte různé barevné kombinace a rozhodně se jich nebojte! Do trendů se dostávají výrazné barvy jako například žlutá, oranžová nebo červená. Pokud chcete být in, vybírejte zajímavé vzory, jako jsou květiny nebo ptáci. In jsou například barevné bundy, mikiny, trička nebo košile.

Hodinky

Do pánské módy bezprostředně patří hodinky. Nyní se móda opírá o chytré hodinky, které pořídíte ve dvou kontrastech - elegantním nebo sportovním vzhledu. Díky propojení s telefonem mají nespočet možných funkcí, jako posílání zpráv, prohlížení výsledků vyhledávání na internetu nebo telefonní hovory.

Střih vlasů

Muž může mít oblečený ten nejtrendovější kousek, ale pokud nebude mít upravené vlasy, nikdy to nebude ono. V roce 2018 budou trendy kratší střihy, které budou lichotit většině vlasů. Krátce ostříhané vlasy s vyholenou pěšinkou budou hitem letošního roku nebo také střih s vyholeným vzorem na straně. Vyholená oblast u uší přetrvává z minulého roku a muži s kudrnatými vlasy mají také vyhráno. Pokud nejste typ muže, kterého by zajímaly nejnovější trendy v oblečení, možná vás zaujme právě vlasový styling.

loshairos.com, pinterest.com, mens-hairstylists.com

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram