5 TIPŮ jak nakupovat v Zaře jako Francouzka

5 TIPŮ jak nakupovat v Zaře jako Francouzka

Zara je řetězcem, který ne každému vyhovuje. Někdo tady nenajde vůbec nic, co by zapadalo do jeho šatníku, jiný by bral všechno. Zara je ovšem místem, kde se ideálně dá nakupovat po francouzsku. 

Do Zary zamiřte, když jste otevřená novým věcem

Právě pro svou specifiku si v ní možná neoblíbíte nic online, ale až naživo. Když budete mít chuť na nákupy a nebudete mít úplně přesnou představu, co si koupit, zajděte do Zary. Něco vám určitě padne do oka. 

Boty jako sázka na jistotu

Není moc značek, v nichž byste sehnala podobné botky těm, které se dají pořídit v Zaře. Bývají originální a dýchají nostalgií. Kožené boty a podpatky jsou určitě must-haves. Jen si je prošlápněte doma, než v nich vyrazíte ven.

Nový blazer se hodí vždy

Saka i blazery má Zara naučené perfektně. Jsou dobře šité a sednou na postavu. Navíc blazerů není nikdy dost. 

Naučte se číslování a objednávejte online

Jakmile si koupíte pár věcí v kamenné prodejně, bude pro vás hračka objednávat online, protože si budete jistá velikostí, kterou koupit. A online bývají velmi zajímavé nabídky, které byste v kamenných obchodech nestihla, nebo se jich vůbec netýkají.

Podívejte se po netradičních vzorech

Zara je jednoduchá a zároveň komplikovaná ve svém provedení. Určitě v jejím sortimentu naleznete klasické kousky s poutavým vzorem, vyšíváním nebo jinými detaily. Takové oblečení za to stojí.

zara.com

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram