55 let americké módní značky Anne Klein oslavuje kampaň v popředí s Candice Swanepoel

55 let americké módní značky Anne Klein oslavuje kampaň v popředí s Candice Swanepoel

Jarní kolekce 2023 čerpá inspiraci z vize samotné zakladatelky značky, Anne Klein, o nadčasových kouscích posilující ženskost, sofistikovanost, luxus a zároveň sebevědomí.

Supermodelka Candice Swanepoel je nejnovějším přírůstkem americké značky Anne Klein, coby nová ambasadorka, která se připojila ke svým kolegyním Maggie Rawlins, Joan Smalls a Gině Rodriguez. 

Candice Swanepoel, jako mezinárodně uznávaná supermodelka ztělesňuje poslání značky spočívající v image a dopadu rovných dílů. „Je mi ctí, že jsem navázala partnerství s Anne Klein, značkou, jejíž hodnoty jsou v souladu s mými,“ říká Candice v oficiální tiskové zprávě. „Anne Klein má v módním průmyslu dlouhou a respektovanou historii a jsem hrdá na to, že mohu podporovat její poslání, posilovat postavení žen a podporovat je."

Aktuální kampaň nafotil fotograf Chris Colls v New Yorku ve studiu Pier 59. Modelka má na sobě několik modelů, kde vynikají kromě perfektních střihů i jednotlivé doplňky a drobnosti. Pruhované sako s košilí a džínami v černobílém pojetí je nadčasově elegantní. Šaty v odstínu do rezava s bílou kabelkou jsou chodící elegance sama. Slavná modelka s kořeny v Africe a Nizozemí se rozhodla se značkou v brzké budoucnosti spolupracovat i v rámci charitativní iniciativy, kterou se Anne Klein zabývá. 

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram