6 plážových trendů z Miami: Léto 2024 ovládnou kontrastní lemy, boho-chic plavky i zipy

6 plážových trendů z Miami: Léto 2024 ovládnou kontrastní lemy, boho-chic plavky i zipy

Miami si právem vysloužilo svůj oficiálně neoficiální titul města plážové módy, který opět potvrdil i Swim Week 2024, na kterém jsme mohli shlédnout všechny trendy v plavkové módě pro letošní rok. Pojďte se společně s námi inspirovat na léto 2024.

Kontrastní lemy

Plážový týden módy v Miami nebyl jen o poutavých květinových vzorech a neonových ozdobách, ale také o elegantním a minimalistickém zdobení lemů plavek, které zejména na monochromatických plavkách působí dokonale. Připravte se, že tohle léto uvidíte u bazénu i oceánu mnoho čistých linií plavek společně s kontrastním lemováním.

Zleva plavky značek Azulu, Cupshe, Seafolly. Foto se svolením: Paraiso Swim Week Miami 

Zářivé jako slunce

Přehlídková mola v Miami rozzářily odstíny žluté a zlaté barvy. Velkou pozornost získala zejména řemínková tanga značky Chloe Rose i zlaté plavky Leslie Amona, které návrhář doplnil o zdobený háčkovaný přehoz.

Zleva plavky značek Chloe Rose, Shan, Leslie Amon / foto: se svolením Swim Week Miami 

Sportovní zipy

Návrháři z Paraiso Miami Swim Week se rozhodli i pro sportovní alternativu, kdy do vrchního dílu zakomponovali klasický zip. Ať už vybereme jednodílné metalické plavky Cupshe nebo crop top s límečkem značky Shana, vše má neodmyslitelný nádech „Baywatch“. S těmito kousky jakoby znovu ožívala celá Pobřežní hlídka.

Zleva plavky značek Cupshe, Shan, Sigal / foto se svolením Swim Week Miami 

Mořské prvky

Téma podmořského světa nemohlo v Miami, které je oceánem obklopené, chybět, a tak ani plavky plné mušlí, hvězdic či vln. Značka Luli Fama se vydala vstříc svému vodnímu vzoru pomocí vířících neonových barev, zatímco Seafolly pojala téma více řeckým způsobem s motivy ze starověkého umění a keramiky. Všem milovníkům Malé mořské víly navíc plní sen značka Sinesia Karol, a to díky bikinám ušitým do tvaru mušle. 

Zleva plavky značek Seafolly, Sinesia Karol, Luli Fama / foto se svolením Swim Week Miami

Boho-chic

Nejspíš jste už slyšeli, že se boho-chic styl vrací ve své plné síle, a tak byl i přirozeně součástí módní show plavek v Miami. Návrháři jako PQ Swim a Acacia směřovali svou plážovou módu do stylu bezstarostné bohémské estetiky 60. let pomocí vícebarevných háčkovaných střihů. A tak se můžeme s trochou nostalgie vžít do stylu amerických babiček v moderním podání.

Zleva plavky značek Acacia, PQ Swim, Leslie Amon / foto se svolením Swim Week Miami

Bez ramínek

Zdobené rukávy v krátké i delší verzi místo ramínek udávají letním plavkovým trendům další dávku dramatu i sexy stylu. Značky jako Sinesia Karol či Dippin' Daisy's pojaly své návrhy květnově, s bílo černými vzory, nabíranýmim rukávy i jemnými okvětními lístky. Zkrátka  dobře, máme z čeho vybírat.

Zleva plavky značek Luli Fama, Sinesia Karol, Dippin' Daisy's / foto se svolením Swim Week Miami

 

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram